به گزارش پارس نیوز، علیرضا فغانی قرار است به همراهمحمدرضا منصوری و رضا سخندان در مسابقات جام ملتهای 2019 امارات هم قضاوت کنند. فغانی در همین خصوص بیان داشت:  از زمانی که در رویدادهای بین المللی قضاوت می کنم، تمام تلاشم این بوده که بهترین عملکرد را داشته باشم تا نام ایران بیشتر بر سر زبان ها باشد و خوشبختانه تا حالا هم کم کاری نکردیم. بدون تردید در این تورنمنت هم همین رویکرد را خواهیم داشت.

فغانی: امیدوارم تیم ملی فوتبال کشورمان عملکرد خوبی در این رقابتها داشته باشد/ انگیزه ای برای قضاوت در فینال نداریم

 
او در ادامه درباره اینکه سال 97  نسبت به سالهای قبل متفاوت بود  افزود: در زندگی من سال ویژه‌ای بود. سال جام جهانی بود و خوشبختانه اتفاقات خوبی برایم رقم خورد. چهار بازی حساس در این تورنمنت سوت زدم. در مرحله گروهی بازی تیم های آلمان با مکزیک و صربستان با برزیل، مرحله یک هشتم دیدار فرانسهآرژانتین و مسابقه بلژیک و انگستان در رده بندی را قضاوت کردم و خوشبختانه با عملکرد خوب تیم داوری جام را به پایان رساندیم. 
 
فغانی در ادامه در خصوص بازیهای جام ملتهای 2019 آسیا بیان کرد: تیم داوری ایران پس از بازیهای جام جهانی در دوره های که کنفدراسیون فوتبال آسیا برای بازیهای جام ملتها برگزار کرد، شرکت کرد و توانست با موفقیت تست های آمادگی جسمانی را پاس کند.
 

فغانی: امیدوارم تیم ملی فوتبال کشورمان عملکرد خوبی در این رقابتها داشته باشد/ انگیزه ای برای قضاوت در فینال نداریمداور بین المللی فوتبال کشورمان اظهار داشت: برای رسیدن به هدفم با تمام توان تلاش می کنم. روال کار هم به این صورت است که همیشه باید نوک قله را به عنوان هدف خود قرار دهید تا بتوانید به موفقیت هایی دست پیدا کنید. خدا را شکر در سال های گذشته در مسیری که قرار گرفته ام توانستم موفقیت های خوبی را به دست آورم. امیدوارم در جام ملتهای 2019 امارات هم بتوانم یک خاطره ماندگار داشته باشم.

فغانی داور بین المللی فوتبال کشورمان در پایان افزود: امیدوارم تیم ملی فوتبال کشورمان عملکرد خوبی در این رقابتها داشته باشد.دیدار فینال جام ملتهای 2015 آسیا که بین تیم های کره جنوبی و استرالیا برگزار شد را سوت زدم و انگیزه ای برای قضاوت در فینال این دوره ندارم و مثل تمام ایرانی ها دوست دارم تیم ملی فوتبال کشورم به فینال این رقابت ها دست پیدا کند.

فغانی: امیدوارم تیم ملی فوتبال کشورمان عملکرد خوبی در این رقابتها داشته باشد/ انگیزه ای برای قضاوت در فینال نداریم