به گزارش پارس نیوز، محمود کلهر در خصوص شکست تیم فوتبال پرسپولیس برابر کاشیما آنتلرز در فینال رفت لیگ قهرمانان آسیا گفت: در نیمه اول بازی قابل قبولی ارائه دادیم و حتی می توانستیم توسط علی علیپور به گل هم دست پیدا کنیم. چند موقعیت دیگر هم داشتیم که متاسفانه به گل تبدیل نشد.

 

وی تاکید کرد: نیمه دوم بازی کاملا در اختیار کاشیما بود، کارهای ترکیبی و سرعتی این تیم و ضعف خط دفاع پرسپولیس که کاملا مشهود بود باعث شد تا از جناح چپ دفاع، پرسپولیس دو گل دریافت کرده و حالا کار برای پرسپولیس در دیدار برگشت سخت خواهد شد.

 

پیشکسوت پرسپولیس افزود: در بازی برگشت باید سراپا حمله باشیم و اجازه نفوذ به مهاجمان کاشیما را در محوطه جریمه ندهیم. مطمئن باشید کاشیما قوی تر از السد نیست و پرسپولیس می تواند با حمایت هوادارانش این بازی را با پیروزی به پایان برساند.

 

کلهر در خصوص اعتراضات چند بازیکن پرسپولیس به داور گفت: بازیکنان باید بر اعصاب خود مسلط بوده و حرفه ای باشند، نمی دانم چرا خلیل زاده در همه برخوردها حضور دارد و مرتب با بازیکنان و داور بحث و جدل می کنند. او باید آستانه صبر خود را بیشتر کند تا بتواند به تیمش کمک کند نه اینکه در این شرایط او هم ضربه ای به تیم خود وارد کند. سیامک نعمتی هم که به خاطر محرومیت در بازی برگشت غایب است.

 

پیشکسوت پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: به نظر من بشار رسن در این بازی بهترین بازیکن پرسپولیس بود که عملکرد خوبی داشت و کامیابی نیا هم در کنار رسن از بهترین های پرسپولیس برابر کاشیما آنتلرز بود.