به گزارش پارس نیوز، پرسپولیسی‌ها گام اول در فینال مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را با شکستی دو گله برابر کاشیما آنترلز ژاپن پشت سر گذاشتند تا اینگونه سرنوشت تعیین قهرمان قاره کهن به استادیوم آزادی کشیده شود.
اما بشار رسن در جدال با کاشیما بسیار پر نوسان ظاهر شد و دو نیمه متفاوت از خود نشان داد. این هافبک عراقی که نمایش بسیار خوبی در لیگ قهرمانان آسیا داشته در نیمه اول پویایی خط میانی پرسپولیس را بالا برد و با تزریق نشاطی خاص به سبک بازی سرخپوشان موقعیت‌هایی در ضد حمله برای تیمش به وجود آورد.
بشار در نیمه دوم از فرم ایده‌آلش به دور شد. به طوریکه اصرار او در حفظ توپ و تک‌روی‌اش در میانه زمین به ضرر پرسپولیس تمام شد. هر چند نباید از پرس شدید بازیکنان کاشیما گذشت. آن‌ها با پرس منطقه‌ای منشا و رسن، دو عنصر اصلی فاز هجومی پرسپولیس را خنثی کردند و تقریبا موقعیتی به نماینده ایران ندادند.
پرسپولیسی‌ها هفته آینده حساس ترین دیدار تاریخ خود را مقابل کاشیما در تهران برگزار می‌کنند و امیدوار هستند با حمایت تماشاگران نتیجه را جبران کنند. بی شک قرمزپوشان به درخشش تک تک بازیکنان خود در آن بازی احتیاج دارند. به خصوصی بشار رسنی که نبض میانه میدان را در اختیار دارد و می‌تواند با یک پاس سرنوشت قهرمانی را عوض کند.