به گزارش پارس نیوز، تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه ۲ بر صفر به کاشیما باخت تا کارش برای قهرمان شدن در لیگ قهرمانان آسیا سخت شود.

شاگردان برانکو در نیمه دوم نتوانستند مثل همیشه باشند و روی ۲ اشتباه فردی، ۲ گل از کاشیما دریافت کردند. نکته‌ای که در این بازی بسیار اثرگذار بود، اشتباهات فردی بازیکنان پرسپولیس بود.

شایان مصلح دفاع چپ پرسپولیس امروز بدترین بازی خودش را انجام داد. هر ۲ گل کاشیما از سمت چپ دفاعی پرسپولیس به ثمر رسید جایی که مصلح در آن قرار داشت. این بازیکن همچنین روی گل دوم اصلا در سمت چپ حضور نداشت و سرجینیو در شرایطی گل دوم کاشیما را از سمت چپ به ثمر رساند که مصلح روی خط محوطه جریمه بود.

دیگر بازیکنی که امروز اصلا در حد و اندازه‌های خودش نبود، امید عالیشاه بود. عالیشاه که دقیقه ۷۰ به جای نوراللهی به زمین آمد فقط و فقط توپ لو داد! عالیشاه که مدت‌ها است از شرایط آرمانی دور است نتوانسته برای پرسپولیس بازیکن مثمرثمری باشد. عالیشاه با آن بازیکن گذشته تفاوت فراوانی دارد و نتوانسته عصای دست برانکو باشد.

گادوین منشا، سیامک نعمتی، علی علیپور و البته علیرضا بیرانوند هم بازیکنانی بودند که نتوانستند انتظار‌ها را برآورده کنند و به پرسپولیس و برانکو کمک کنند. 

با این شرایط پرسپولیسی‌ها امیدوار هستند در بازی برگشت با کاشیما در ورزشگاه آزادی دست به کار بزرگی بزنند و ضمن جبران شکست ۲ بر صفر به عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا دست پیدا کنند.