به گزارش پارس نیوز، 

حذف شب گذشته استقلال از رقابت‌های جام حذفی، در کنار نتایج ضعیف این تیم در لیگ برتر سبب شده تا فشار هواداران روی مدیریت، کادرفنی و بازیکنان این تیم بیشتر از همیشه شود. البته نباید فراموش کرد که نتایج این روزهای پرسپولیس و حضور این تیم در فینال رقابت‌های جام باشگاه های آسیا نیز بر این فشارها افزوده‌ و توقع هواداران استقلال را از تیم محبوب‌شان بیشتر کرده‌است.

حالا اما شاگردان شفر که به جز جام حذفی، در آخرین بازی خود در لیگ برتر هم در ورزشگاه آزادی شکست خورده، باید در نخستین بازی بعدی خانگی خود در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال، جام خلیج فارس، روز جمعه ۱۸ آبان‌ماه پذیرای پدیده‌ای باشد که تا پایان هفته دهم، بر صدر جدول لیگ برتر تکیه زده‌است.

با توجه به برگزاری دور برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا در روز شنبه، ۱۹ آبان‌ماه، میان پرسپولیس و کاشیمای ژاپن در ورزشگاه آزادی، برگزاری دیدار پدیده و استقلال در ورزشگاه آزادی شدنی نیست و همین موضوع گفته می‌شود سبب شده تا مدیران استقلال به دنبال لغو برگزاری دیدارشان با پدیده باشند.

حتی شنیده می‌شود در همین رابطه رایزنی‌هایی میان مدیران استقلال و وزارت ورزش و جوانان صورت گرفته تا در صورت مخالفت احتمالی فدراسیون با لغو دیدار پدیده و استقلال، این دیدار با فشارهای ثانویه به زمانی دیگر موکول شود.

با توجه به اینکه ورزشگاه‌هایی مثل شهدای شهر قدس، تختی و ... در تهران امکان میزبانی از رقابت پدیده و استقلال را دارند، قطعا لغو دیدار پدیده و استقلال که سبب می‌شود مصدومان استقلال با رسیدن به فرم مطلوب، فرصت حضور در این دیدار را پیدا کنند، علامت‌های سوالی زیادی را در اذهان فوتبال‌دوستان ایجاد خواهدکرد.