به گزارش پارس نیوز، 

خسرو حیدری پس از شکست تیم استقلال مقابل سایپا در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی درباره مصدومیت خودش اظهار داشت: مصدومیت برای همه بازیکنان پیش می‌آید اما از بدشانسی من مرکز MRI که به آن مراجعه کرده بودم مصدومیتم را اشتباه تشخیص داد و این مصدومیت بیشتر از تشخیص آنها بود. به همین خاطر من کارم را زودتر شروع کردم تا زودتر به میادین برگردم و این باعث شد پایم اذیت شود. مجبور شدم که دوباره پایم را درمان کنم.

وی در این خصوص که گفته می‌شد با توجه به مصدومیت حیدری ممکن هست امسال سال آخر حضور او در فوتبال باشد، گفت: فکر می‌کنم این روزها همه چیز می‌گویند مصدومیت از ناحیه عضله طول درمان دارد که این زمان باید طی شود. ما هم زیاد مصاحبه نمی‌کنیم تا بگوییم اشتباه شده است.

مدافع تیم استقلال در خصوص ناراحتی هواداران این تیم از نتایج اخیر آبی‌پوشان در پاسخ به این پرسش که چه عاملی را سبب این نتایج می‌داند، تصریح کرد: تنها یک عامل موثر نیست و خیلی چیزها باعث می‌شود یک تیم شرایط خوبی نداشته باشد. تیم ما با مصدومیت برخی بازیکنان تیم مواجه شده، پژمان منتظری و علی کریمی مصدوم بودند و وریا غفوری را به دلیل محرومیت در این مسابقه در اختیار نداشتیم. روند تیم خوب بود و فکر می‌کنم در دیدار با سایپا در لیگ برتر باید این تیم را با اختلاف شکست می‌دادیم. نمی‌دانم امروز در مقابل تیم ۱۰ نفره سایپا چه اتفاقی افتاد. بازیکنان استقلال هم جوان هستند و هواداران باید پای آنها بایستند. در مجموع عوامل زیادی از جمله این که استقلال از طرف وزارت ورزش حمایت نشد می‌تواند موثر باشد.

حیدری در پاسخ به این پرسش که آیا اختلافات میان بازیکنان استقلال صحت دارد یا خیر؟ خاطر نشان کرد: نه، کسی با کسی مشکلی ندارد اما بازیکنانی که به استقلال می‌آیند باید در حد و اندازه این تیم باشند.