بعد از باخت تیم استقلال تهران به سایپا در مرحله 1/8 جام حذفی ، حواشی زیادی به وجود آمد یکی از آنها اعتراض هواداران استقلال به بازیکنان استقلال بود.

واکنش طرفداران استقلال در فضای مجازی هم سر و صدای زیادی به پا کرد تا جایی که حتی محسن تنابنده هم لب به انتقاد از نحوه عملکرد تیم استقلال گشود و با انتشار پستی در صفحه شخصی خود از عملکرد بازیکنان استقلال اعلام نارضایتی کرد.

اما در این بین شاید فرصتی بود برای عقده  گشایی کسانی که منتظر همچین روزی بودند تا از باخت استقلال و ناراحتی هوادارن این تیم از ته دل خوشحال شوند و حتی پا را فراتر از خوشحالی و طعنه بگذارند و شروع به هتک حرمت و فحاشی های زشت به بازیکنان استقلال نمایند.

علیرضا منصوریان سرمربی سابق استقلال که از این تیم بابت نتایج فجیعش اخراج شد، قطعا در تربیت فرزند خود هم مثل دوران مربی گری خود در استقلال ناموفق عمل کرده است. امیر منصوریان پسر هتاک و بی نزاکت این مربی به ظاهر استقلالی ،استوری در صفحه شخصی خود منتشر کرده که رسما فحاشی بی ادبانه و دور از شان یک انسان را به برخی بازیکنان استقلال نسبت داده است.

وی با کنایه و طعنه به رفاقت و دوستی چندبازیکن  استقلال که بین خودشان به گروه سفت معروفند (رحمتی، علی قربانی،چشمی، فرشید باقری، قائدی و شجاعیان) آنها را به تمسخر گرفته است.

امیر منصوریان

و یا در قسمت دیگری از این استوری، از واژه قلاده برای برخی از بازیکنان استقلال استفاده کرده که واقعا جای تاسف و شرم دارد. شاید استقلالی ها اکنون آرزو کنند هیچ وقت چنین شخصی برای یک لحظه هم نمی توانست پیراهن با ارزش استقلال را بر تن کند که روزی پسرش بخواهد به باشگاه بزرگ استقلال و بازیکنانش فحاشی کند و عقده اخراج شدن پدرش را اینگونه بگشاید.

امیر منصوریان
 

دیگر اینجا کسی تو را نمی خواهد آقای منصوریان.

علیرضا منصوریان
 

پسر نا خلفی که حالا شاید دستور  گذاشتن این استوری و فحاشی را از پدر خود دریافت کرده باشد و حرف دل او را به صورت خاموش زده باشد، قطعا واکنش تند هواداران استقلال را دریافت می کند.

 


انتهای پیام/