به گزارش پارس نیوز، 

پژمان منتظری بعد از شکست استقلال در جام حذفی مقابل سایپا گفت: امیدوارم به زودی به شرایط خوب‌مان برگردیم. تیم خوب و بازیکنان با کیفیتی داریم و تنها باید از نظر شرایط ذهنی و بدنی بهتر شویم. اگر از نظر ذهنی بهتر شویم می‌توانیم نتایج بهتری کسب کنیم.

وی درباره اعتراض هواداران استقلال با توجه به جایگاه رقیب‌شان در لیگ قهرمانان آسیا گفت: انتظار هواداران کاملاً‌به جا است و جای هیچ بحثی نیست باید ناراحت باشند هواداران استقلال همیشه زیاده‌خواه بوده‌اند و همین باعث شده استقلال همواره جزو مدعیان باشد. همه ما ناراحت هستیم اما باید بیشتر تلاش کنیم تا هواداران‌مان را با پیروزی خوشحال کنیم.

بازیکن تیم فوتبال استقلال درباره عملکرد بازیکنان جوان استقلال گفت: بازیکنان خوب و با کیفیتی داریم مربی، باشگاه و بزرگترهای تیم باید مسیر را به درستی به آنها نشان دهند تا خودشان را ثابت کنند. بازیکن جوان ممکن است برخی مواقع اشتباه کند و دچار افت شود موضوعی که برای تمام ما اتفاق افتاده است اما وظیفه ما است که از آنها حمایت کنیم.

منتظری درباره علت افت استقلال و ناکامی این تیم، گفت: متأسفانه باشگاه با برخی مشکلاتی که در سال‌های اخیر ایجاد شده دست به گریبان است هرچند که نباید این موضوع روی کار ما تأثیر بگذارد اما نامهربانی‌هایی در حق استقلال شده است. باید خودمان به تیم کمک کنیم. می‌توانیم شرایط بهتری داشته باشیم اما با حذف از جام حذفی کمی شرایط سخت شد.

انتهای پیام/