به گزارش پارس نیوز، 

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، بخش رسانه‌ای کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز پنج‌شنبه گفتگوی ویژه‌ای را با دو تن از بازیکنان پرسپولیس انجام دادند.

کمال کانیابی‌نیا و علی علیپور  برابر دوربین AFC قرار گرفتند و به سوالات مختلف و متفاوت آنها پاسخ گفتند.

در جریان این گفتگو درباره مسایل ورزشی، رقابت پیش رو، توریسم، مسایل اجتماعی و مواردی از این دست صحبت شد.

به عنوان نمونه از سرخپوشان، سوال شد که به توریست‌های ژاپنی توصیه می‌کنند به کدام نقطه تهران سر بزنند که آنها به اتفاق، دربند را معرفی کردند. همچنین از ترافیک تهران به عنوان بدترین چیزی که می‌توانند انتظار آنها را بکشد سخن گفتند.

دو بازیکن پرسپولیس از علاقه خود به گشت و گذار در لواسان و دربند گفتند. همچنین توصیه کردند ژاپنی‌ها در سفر به تهران و ایران از غذاها، کباب‌ها و قورمه سبزی و از نوشیدنی‌ها دوغ را امتحان کنند.

آنها از خونگرمی و میهمان نوازی ایرانی به عنوان ویژگی‌هایی یاد کردند که انتظار ژاپنی‌ها را می‌کشد.

در بخشی از این برنامه نیز، کامیابی نیا و علیپور با یکدیگر پرسش و پاسخ داشتند.

*  برانکو ایوانکوویچ و گو ایوا فردا جمعه پیش از کنفرانس خبری، عکسی به یادبود با کاپ قهرمانی رقابت‌ها خواهند گرفت تا روز آخر که معلوم شود کدام سرمی جام را بالای سر می‌برد.

این جام بعد از بازی شنبه همراه گروه ویژه‌ای، تحت حفاظت به تهران منتقل خواهد شد.

* نشست هماهنگی پیش از بازی فردا جمعه، از ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه با حضور تعدادی از مقام‌های کنفدراسیون، ناظران ویژه و نمایندگان دو تیم، در ورزشگاه کاشیما ساکر برگزار خواهد شد.

ناظر این مسابقه همچنین ساعت کنفرانس خبری سرمربیان پرسپولیس و کاشیما آنتلرز را ۱۴ و ۳۰ دقیقه و ۱۵ به وقت محلی در محل سالن کنفرانس خبری ورزشگاه تعیین کرد.

* محمد انصاری بازیکنی است که فردا جمعه در کنفرانس خبری، سرمربی تیم را همراهی می‌کند و به نمایندگی از سوی بازیکنان، پاسخگوی سوالات خواهد بود.

* در جریان حضور نمایندگاه پرسپولیس در بازی اخیر کاشیما آنتلرز، یکی از نکات بارز، حضور تماشاگرانی در پشت یکی از دروازه‌ها بود.

این گروه همان طرفداران به اصطلاح تیفوسی هستند که به شکل خاصی و با انرژی، در تمام طول ۹۰ دقیقه بازی، در حال شعار و تشویق تیم خود هستند.

انتهای پیام/