به گزارش پارس نیوز، 

رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال کشور در بخش مردان، فردا (پنج‌شنبه) با برگزاری 4 مسابقه وارد هفته دوم خواهد شد.

در این هفته از مسابقات 2 دیدار در تهران برگزار خواهد شد و 2 مسابقه نیز در دزفول و مشهد برگزار می‌شود. تمامی مسابقات هفته دوم جز جدال پتروشیمی و و نیروی زمینی که ساعت 18 برگزار می‌شود، در ساعت 16 آغاز خواهد شد.

در تالار بسکتبال آزادی از ساعت 16، تیم تازه وارد بسکتبال پگاه تهران و شیمیدر تهران ، دربی پایتخت را برگزار می‌کنند. دو تیمی که هفته‌ نخست را با پیروزی پشت سر گذاشته اند.

تیم شیمیدر به دلیل بهره مندی از بازیکنان ملی پوش شانس بیشتری نسبت به حریف خود در این مسابقه دارد با این حال به نظر می‌رسد. تیم پگاه نیز تیمی از پیش باخته در این نبرد نخواهد بود و برای پیروزی راهی این دربی حساس خواهد شد.

در دیگر مسابقه ای که به میزبانی تالار بسکتبال آزادی برگزای می‌شود، تیم پتروشیمی بندر امام میهمان تیم نیروری زمینی خواهد بود. تیم بسکتبال پتروشیمی یکی از مدعیان عنوان قهرمانی در این مسابقات است. با توجه به برد قاطعش در هفته‌ نخست به نظر می‌رسد برابر تیم نیروی زمینی کار آسانی داشته باشد.

در این هفته از مسابقات یک دیدار نیز در شهر مشهد برگزار خواهد شد. در این مسابقه تیم صنعت پارسا مشهد میزبان شهرداری گرگان است. در دزفول نیز یک مسابقه برگزار می‌شود.

سومین دیدار این هفته‌ در دزفول برگزار می‌شود که پدافند رعد این شهر میزبان تیم ذوب آهن اصفهان است.

**برنامه هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال به شرح زیر است:

پگاه تهران-شیمیدر (ساعت ۱۶:۰۰)

نیروی زمینی - پتروشیمی بندرامام (ساعت ۱۸:۰۰)

آویژه صنعت پارسا مشهد - شهرداری گرگان (ساعت ۱۶:۰۰)

پدافند دزفول - ذوب آهن اصفهان (ساعت ۱۶:۰۰)

انتهای پیام/