به گزارش پارس نیوز، با توجه به بازنده اعلام شدن تیم فوتبال استقلال در دیدار سوپر جام، مدیران این تیم با شکایت به دادگاه عالى ورزش CAS پیگیر این پرونده شدند و حتی برای رسیدگی اولیه رقم هزار یورو نیز پرداخت کردند.

پا فشاری استقلالی ها در پرونده سوپر جام

با وجود اینکه شنیده مى شود مسئولان استقلال پیگیر پرونده سوپر جام نیستند و دیگر آن را به دلیل مشکلات مالى دنبال نمی کنند و احتمال دارد قید آن را بزنند، اما این موضوع از سوى مدیران استقلال تکذیب شد.

استقلالی‌ها برای مراحل نهایی و بررسی این پرونده باید ۲۶ هزار یورو دیگر پرداخت کنند که به طور حتم این کار در دستور کار مدیران آبی پوشان پایتخت قرار می‌گیرد و آن‌ها قید سوپر جام را نزدند.

خطیر معاون ورزشى باشگاه استقلال درباره این موضوع به خبرنگار ما گفت: اصلا چنین چیزى صحت ندارد و این موضوع کذب محض است. باشگاه استقلال از ابتدا پیگیر پرونده سوپر جام بوده و ما شکایت خود را به دادگاه عالى ورزش ارائه داده ایم و در حال حاضر دوستان باید براى دفاعیات پیش قدم شوند.

پول براى دریافت ارز ثانویه تامین شد

با توجه به جلسه ای که روز گذشته مدیران باشگاه استقلال با حامى مالى داشتند، قرار شد حامی مالی باشگاه براى دریافت ارز ثانویه توسط آبى پوشان به آن‌ها کمک کند.

حامى مالى در نظر دارد با پرداخت ۵ - ۶ میلیارد تومان به مدیران استقلال زمینه دریافت ارز ثانویه را براى آبى پوشان پایتخت فراهم کند تا مسئولان باشگاه بتوانند مطالبات اعضاى تیم را پرداخت کنند.