به گزارش پارس نیوز، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در آستانه دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا میان کاشیما آنتلرز و پرسپولیس به معرفی 3 بازیکن کلیدی و اصلی تیم ژاپنی پرداخت.

*کئون سون تائه

دروازه بان کره ای با فینال لیگ قهرمانان آسیا غریبه نیست چون او به همراه چونبوک موتورز در سال های 2006 و 2016 قهرمان آسیا شد. او در سال 2017 به تیم کاشیما آنتلرز پیوست. دروازه بان کره ای به همراه باشگاه جدیدش می خواهد تاریخ سازی کند و به عنوان اولین بازیکنی باشد که 3 قهرمانی در لیگ قهرمانان کسب کرده است.

این دروازه بان 34 ساله اگر پا به سن گذاشته است اما کاملا از لحاظ جسمی آماده است و کمک زیادی را به تیم کاشیما آنتلرز در طول مسابقات کرده است. با این وجود کاشیما اولین حضور خود را در فینال تجربه می کند و امیداور است تا از تجربه دروازه خود در این فینال استفاده کند و به اولین قهرمانی خود در آسیا برسد.

*یوما سوزوکی

سوزوکی 22 ساله نامش در مسابقات جام باشگاه های جهان 2016 مطرح کرد. کاشیما در این مسابقات به فینال رسید و مقابل رئال مادرید شکست خورد. از آن زمان این بازیکن جوان به یکی از سلاح های تیم ژاپنی تبدیل شد. اگرچه او در این مسابقات برای تیم تنها 2 گل به ثمر رسانده اما نمی توان نقش کلیدی اش در تیم را نادیده گرفت.

*سرجینیو

قبل از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا کمتر کسی از قاره آسیا اسم سرجینیو هافبک 23 ساله برزیلی کاشیما آنتلرز را شنیده بود. اما او در فینال لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا می کند و نمی توان حضور او را چشم کرد. او 4 گل در این رقابت به ثمر رسانده است و این نشان دهنده این حقیقت است که می تواند تهدید بزرگی برای دروازه های رقبا باشد. پس اگر مهاجم برزیلی تعداد گل هایش را در فینال افزایش دهد جای تعجب ندارد.