به گزارش پارس نیوز، سه هفته از آغاز سی و یکمین دوره رقابتهای لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور در بخش مردان می گذرد در حالیکه طی این سه هفته نماینده اراک در رقابت ها حضور نداشته است. در هفته اول، فدراسیون هندبال به دلیل مشخص نبودن تکلیف حامی مالی تیم هپکو، بازی مربوط به این تیم را لغو و به زمان دیگری موکول کرد.

در هفته دوم و در حالیکه از سوی مربی این تیم، شهرداری اراک به عنوان اسپانسر جدید هپکو معرفی شده بود، بازیکنان و مربیان در بازی که میزبان آن بودند حاضر نشدند. طبق اعلام فدراسیون قرار بود تکلیف نتیجه این بازی از سوی کمیته انضباطی مشخص شود. روز جمعه چهارم آبان ماه و در هفته سوم لیگ برتر هندبال نیز نماینده اراک به سبزوار سفر نکرد تا این بازی هم برگزار نشود.

مرادکرمی رئیس کمیته مسابقات فدراسیون هندبال در گفتگو با خبرنگاران در خصوص وضعیت این تیم گفت: سه هفته از غیبت تیم اراک در مسابقات لیگ برتر می گذرد. تکلیف این تیم برای حضور در مسابقات منوط به تصمیم کمیته انضباطی فدراسیون است و قرار است این جلسه روز دوشنبه هفته جاری برگزار شود.

رئیس کمیته مسابقات فدراسیون هندبال یادآور شد: با توجه به اینکه سه هفته از لیگ می گذرد، احتمال حذف و ادامه ندادن نماینده اراک در مسابقات لیگ برتر قوت گرفته است اما باز هم باید منتظر نتیجه و اعلام رسمی کمیته انضباطی فدراسیون در این خصوص باشیم.