به گزارش پارس نیوز، 

پس از دیدار تیم های سایپا و پرسپولیس تهران که با تساوی یک بر یک به پایان رسید برخی بازیکنان ۲ مانند شجاع خلیل زاده، حمیدرضا طاهرخانی و بوژیدار رادووشویچ از پرسپولیس با نفرات تیم سایپا شامل محمدرضا سلیمانی و صادق بارانی به درگیری فیزیکی پرداختند‌.

در این میان علی دایی، سرمربی سایپا قصد مداخله در این درگیری و برخورد با دروازه بان کروات پرسپولیس را داشت که مهدی ضیایی، خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان از او درخواست کرد با توجه به جایگاه و مقبولیتی که بین بازیکنانش دارد به رختکن برود تا سایپایی ها هم به تبعیت از او وارد رختکن شوند اما در کمال تعجب دایی به صورت این خبرنگار سیلی زد.

برای پیگیری جریمه احتمالی علی دایی با مرتضی تورک، رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال تماس گرفتیم که او اظهار داشت: اجازه دهید ابتدا گزارش درگیری های پس از پایان این بازی به ویژه مضروب شدن خبرنگار باشگاه خبرنگاران در اختیار کمیته اخلاق قرار بگیرد.

هر زمانی این‌گزارش را دریافت کنیم به این پرونده رسیدگی خواهیم کرد.

او در پایان تصریح کرد: اعتقاد دارم خبرنگاران قشر زحمتکشی هستند و اینگونه نباید با آنها برخورد شود اما تا زمانیکه گزارشی در اختیار ما قرار نگیرد نمی توانم درباره این موضوع صحبت کنم.


انتهای  پیام/