به گزارش پارس نیوز، 

علی دایی سرمربی تیم فوتبال سایپا درباره تساوی تیمش مقابل پرسپولیس گفت :  موقعیت های خوبی داشتیم و نتوانستیم از آن ها استفاده کنیم  ، پرسپولیس تنها یک شوت زد و کمال  کامیابی نیا آن را گل کرد 

او افزود: تصور می کنم در هر دو نیمه بهتر از پرسپولیس بودیم و چند موقعیت داشتیم 

دایی: متاسفانه ما یک یار کم داشتیم/ پرسپولیسی ها به جای دروازه بان بزن بهادر از کرواسی آوردند

مثل آب خوردن حق تیم سایپا را می خورند 

او ادامه داد: متاسفانه اگر نگاه کنید حداقل 2 پنالتی صددرصد را برای ما نگرفتند و می گویم مثل آب خوردن حق تیم هایی همانند تیم ما خورده می شود و ما نمی توانیم به حقمان برسیم. ما با یکسری جوان کار می کنیم و متاسفانه برانکو در نشست خبری پیش از بازی گفته بود که سایپا از لحاظ مالی بهتر از پرسپولیس است اما او اطلاعات غلط گرفته است و  تیم ما جزء 4 تیم  آخر از لحاظ مالی است  و حول و حوش 10 میلیارد این تیم بسته شده و با جوانان کار می کند. من به بازیکنانم تبریک می گویم که  با این شرایط سخت که همه چیز علیه ما بود خوب بازی کردند و گل خورده را جبران کردند و به نظرم یک ذره داور مهربان بود این بازی را پیروز می شدیم. 

سید جلال حسینی باید اخراج می شد 

دایی درباره اخراج برادرش محمد دایی اظهار کرد: متاسفانه داور در یک صحنه پنالتی نگرفت و برادرم اعتراض کرد و اخراج شد. اگر پنالتی بگیرد کسی اعتراض می کند و این مسائل حاشیه ای رخ می دهد؟ من از کمیته داوران خواهش می کنم که به دقت این بازی را نگاه کنند و ببینید چه اشتباهاتی در این بازی رخ داد نمی شود داور اشتباهات خودش را با یک اشتباه دیگر و اخراج مربی ما درست کند. اگر مربی ما اخراج داشت سید جلال حسینی که جزء بهترین بازیکنان ماست در آن صحنه که خطا گرفته شد چکار نکرد و چرا داور او را اخراج نکرد. سید جلال حسینی حداقل 3 الی 4 دقیقه در آن صحنه با داور حرف زد  و وقت بازی را کشت و خیلی طول کشید تا ما ضربه ایستگاهی را بزنیم. متاسفانه نباید چون ما سایپا هستیم و حامی نداریم اما پرسپولیس حامی و هوادار دارد نباید این طور با ما رفتار کنند. در هیچ جای دنیا چنین برخوردی با یک تیم نمی کنند و همچنین در زمین خودمان با ما این گونه رفتار کردند. به هر حال قبل از بازی  می گفتند بیایید در آزادی بازی کنید که هم سکو و هم زمین را به آنها بدهیم. متاسفانه برخی از ناداوری ها در حق تیم ما می شود که از دست من کاری برنمی آید. 

منشا، خلیل زاده و رادوشوویچ شروع کننده درگیری بودند 

سرمربی سایپا درباره اتفاقات بعد از بازی و درگیری در تونل ورزشگاه تختی تصریح کرد: دروازه بان ذخیره پرسپولیس با بازیکنان ما درگیر شد و پرسپولیسی ها به جای یک دروازه بان از کروات یک بزن بهادر آودند و داد و فریاد می کرد و شروع کننده درگیری با بازیکن ما و در زمین بازی شجاع خلیل زاده بود که بازیکنم قسم می خورد که فحش ناموسی به او داده است. این اولین بار نیست که این اتفاق رخ می دهد و شما نگاه کنید چقدر این اتفاقات در این بازی رخ داد و داور به بازیکن ما کارت زرد می دهد. منشا، خلیل زاده و رادوشوویچ دروازه بان ذخیره پرسپولیس در پایان بازی درگیری ها و مسائل حاشیه ای را به وجود آوردند.  ما نمی توانیم  در زمین مسابقه بایستیم و پرسپولیس و تیم های دیگر ما را ببرند و  به آنها بگوییم دستتان درد نگند که ما را بردید. متاسفانه باید یک مسائل را رعایت کنند و اگر در زمین مسابقه، داور حق را به ما می داد مطمئن باشید  چنین اتفاقاتی در بیرون از زمین رخ نمی داد. 

دایی  درباره اینکه دروازه بان پرسپولیس با شما درگیر شدند، گفت: نه دیدم که سر و صدا ایجاد شده است و به دروازه بان پرسپولیس گفتم چرا داد و فریاد می کند و به رختکن برود. کسی با من درگیر نشد. به آنها ربطی ندارد که بازیکن ما گل زده است و خوشحالی کرده است. من به بازیکنم بعد از گل گفتم سریع به بازی برگردد تا موقعیت به حریف ندهیم و ما به دنبال تساوی نبودیم و از بازیکنان خواستم که بعد از گل اول همچنان حمله کنند تا گل بزنیم. ما آمده بودیم تا 3 امتیاز این بازی را بگیریم و وگرنه دنبال تساوی بودیم بعد از گل، تیم را به عقب برمی گرداندیم. از بازیکنان درخواست کردم که به جلو حرکت کنند تا دوباره گل بزنیم چرا که دیگر موقعیتی این چنینی برای گلزنی پیدا نمی کنیم. ما می خواستیم تیم خود را از وسط جدول به بالای جدول سوق بدهیم.

او در پایان خاطر نشان کرد: از نتیجه راضی نیستیم. به طور حتم به ضرر تیم ماست و ما زمانی که نه پول و نه طرفدار داریم باید چکار کنیم. تیم سایپا حداقل با 10تا 12 میلیارد تومان بسته شده است و برخی از تیم ها با 50 میلیارد بسته شدند و دارند بازی می کنند. مطمئنا در همین چمن خراب تیم ما خیلی بهتر توپ را در زمین چرخاند و پرسپولیس به توپ های بلند دل بسته بود تا از طریق ضربات سر منشا یا علیپور به گل برسد و چیزی غیر از این تاکنیک از پرسپولیس ندیدم. 


انتهای پیام/