به گزارش پارس نیوز، 

رضا درویش مدیرعامل باشگاه فوتبال سایپا پس از حواشی به وجود آمده در پایان بازی این تیم مقابل تیم پرسپولیس تهران در هفته دهم رقابت های لیگ برتر درباره ی بر خورد فیزیکی علی دایی سرمربی سایپا با خبرنگار اظهار کرد: یک لحظه جو بدی توسط چند تن از بازیکنان پرسپولیس به وجود آمد و آن ها به سلیمانی بازیکن سایپا حمله ور شدند و باعث شد آن اتفاق رقم بخورد.

او در پاسخ به این سوال که چرا باید چنین اتفاقاتی به وجود بیاید بیان کرد: باید این سوال را از بازیکنان پرسپولیس بپرسید و پس از این که داور سوت پایان بازی را به صدا در آورد 10 نفر از پرسپولیسی ها دنبال سلیمانی بودند تا با او برخورد کنند، درصورتی که او کاری نکرده بود فقط برای تیمش گل زده بود.

درویش ادامه داد: تیم پرسپولیس قهرمان و افتخار ایران است و همه ی ما باید کاری کنیم تا این تیم با روحیه ی خوبی در فینال آسیا بازی کند و به وجود آمدن این حاشیه ها کار یکی، 2نفر از بازیکنان بی تجربه ی این تیم بوده است و همه ایران آرزو دارند که پرسپولیس قهرمان آسیا شود.

مدیر عامل باشگاه سایپا درباره ی درگیری امین حاج محمدی بازیکن این تیم با بازیکنان پرسپولیس گفت: در خصوص درگیری حاج محمدی چیزی در پایان مسابقه ندیده ام که به خواهم اظهار نظر کنم.


انتهای پیام/