به گزارش پارس نیوز، تیم فوتبال رئال مادرید در تابستان دوباره برای به خدمت گرفتن مائوریسیو پوچتینو سرمربی تاتنهام تلاش خواهد کرد. روزنامه انگلیسی سان مدعی شده رئال که پیش از این هم تمایل به همکاری با سرمربی آرژانتینی داشته، بعد از نتایج ضعیفی که با لوپتگی تا اینجای کار کسب کرده نهایت تلاشش را خواهد کرد تا کار را با این مربی ادامه دهد و به پایان فصل برساند و اگر موفق شود بعد از پایان فصل برای به خدمت گرفتن پوچتینو اقدام خواهد کرد. این روزنامه حتی نوشته لوپتگی زمانی به خدمت گرفته شد که آخرین تلاش برای مذاکره با سرمربی آرژانتینی ناموفق بود.

از آنجایی که سران مادرید از متعهد بودن این سرمربی به تیم انگلیسی اطمینان پیدا کرده‌اند اخیرا با او تماس گرفتند تا مطمئن شوند می‌توانند در پایان فصل با او قرارداد ببندند. آن‌ها همچنین آلترناتیوی هم برای این مربی در نظر گرفتند و می‌خواهند در صورتی که به هر دلیلی موفق نشدند با او وارد مذاکره شده یا به توافق برسند آنتونیو کونته را به خدمت بگیرند.

پوچتینو پیش از این آخرین پیشنهاد مادرید را در تابستان به این دلیل رد کرده بود که به تازگی قراردادی ۵ ساله با تاتنهام امضا کرده بود. حالا شاید در صورتی که با تاتنهام به اهدافش نرسد اوضاع تغییر کند و حاضر شود به رئال ملحق شود. هرچند که سران تیم مادریدی مطمئن هستند که تاتنهام کار را برای آن‌ها سخت خواهد کرد.