به گزارش پارس نیوز، 

علی دایی در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس اظهار داشت: یک بازی خیلی سخت داریم مقابل پرسپولیس که هواداران خوبی دارد. متأسفانه در بازی قبل کمال شایستگی نتوانستیم موفق شویم.

* امیدوارم فردا از فینالیست آسیا امتیاز بگیریم

وی ادامه داد: امیدوارم فردا بازی خوبی انجام دهیم و بتوانیم از فینالیست لیگ قهرمانان آسیا امتیاز بگیریم. همه سعی ما این است که امتیاز بازی را بگیریم و تمرینات خوبی هم در این هفته انجام دادیم تا برنده از زمین بیرون بیاییم.

*پرسپولیس لیگ را دست کم نمی‌گیرد

وی در مورد اینکه حضور پرسپولیس در فینال باعث می‌شود که این تیم با احتیاط مقابل سایپا بازی کند گفت: پرسپولیس هیچ موقع تیمی نیست که وقتی به فینال آسیا برود لیگ را دست کم بگیرد. آنها با قدرت و انگیزه بیشتری می‌آیند تا شایستگی‌هایشان را نشان بدهند و هواداران هم توقع جز این از پرسپولیس ندارند.بازی خوبی خواهد شد پرسپولیس بازیکنان و کادر فنی بزرگی دارد و کار سختی مقابل این تیم داریم.

*هزینه زمین آزادی 5 برابر ورزشگاه تختی است

دایی درباره اینکه تیم شما روی زمین بازی می‌کند و زمین تختی کیفیت مناسبی برای بازی ندارد، اظهار داشت: حرف شما را قبول دارم اما ما باید شرایط را ببینیم، شورای تأمین بازی کردن ما در زمین قوامین را نپذیرفت و به دلیل برخی معذورات نمی‌توانیم آنجا میزبان باشیم.از طرفی هم در ورزشگاه آزادی نمی‌توانیم از رقبا میزبانی کنیم چرا که هزینه زمین آزادی 5 برابر ورزشگاه تختی است و هزینه زیادی برای ما به وجود می‌آورد. از طرفی اگر بخواهیم در ورزشگاه آزادی بازی کنیم هر دو بازی رفت و برگشت ما با تیم میهمان خواهد بود.

 

*به خاطر برخی شرایط نمی‌توانیم در شهر قدس میزبانی کنیم.

وی درباره اینکه چرا در زمین شهرقدس میزبانی نمی‌کنید، خاطرنشان کرد: شورای تأمین اجازه میزبانی به ما در ورزشگاه اکباتان را نمی‌دهد ما سال قبل هم در تختی بازی کردیم اما از مسئولان ورزشگاه تختی خواهش می‌کنم که این زمین را به حال خود رها نکنند و فقط برای دو بازی این طرف و آن طرف آن را وصله پینه نکنند. حرف شما را قبول دارم اما به خاطر برخی شرایط نمی‌توانیم آنجا میزبانی کنیم.

*پیشنهاد رئیس هلال احمر را قبول نکردم

وی در مورد اینکه رئیس هلال‌احمر کرمانشاه اعلام کرده ما از دایی نخواستیم که پول‌ها را به ما بدهد، گفت: فکر کنم هلال‌احمر جوابی که داده و گفته ما از دایی نخواستیم ایشان پول بدهد یا در جریان نبوده است یا خبر ندارد.من با شخص رئیس هلال‌احمر ایران که فکر کنم آقای پیوندی بود صحبت کردم او شخصا به من تلفن زد و پیشنهاد دوستانه داد که پول‌های جمع شده را با یک چک به هلال‌احمر در برنامه تلویزیونی بدهم تا اعتماد مردم به هلال‌ احمر بیشتر شود من گفتم این چیزها را قبول ندارم این مسئله را قبول نکردم مردم به من اعتماد کرده‌اند خدا را شکر که چنین اتفاقی افتاده است.

*برخی می‌خواهند عملکردشان را ماست‌مالی کنند

دایی در مورد اینکه در خبرها آمده قوه قضائیه گفته خوشحال باشید که قوه قضائیه شما را احضار کرده است گفت:‌همیشه خوشحال می‌شوم که به مردم پاسخگو باشم همیشه گفته‌ام ما باید به مردم پاسخگو باشیم و این مسئله خیلی زیباتر است تا کسانی که هیچ کاری نکرده‌اند مردم این پول‌ها را واریز کرده‌اند هر کدام این آقایان 5 هزار تومان ریخته بگوید من از روز اول شفاف کار کردم به این چیزها احتیاج ندارم متأسفانه برخی می‌خواهند عملکردشان را ماست‌مالی کنند. اینگه می‌گویند من باید خوشحال باشم از اینکه در گیر و دار این مسائل هستم و باید به آگاهی و دادسرا بروم باید بگویم کسی از این چیزها خوشحال نمی‌شود. با این حال برخی می‌خواهند با این کارها صورت مسئله را پاک کنند.

*از خدا می‌خواهم که قوه قضائیه عادل و خوبی داشتیم که هیچکس نارضایتی نداشته باشد

وی افزود: همیشه خوشحال می‌شوم و خواهم بود که پاسخگو باشم. بهتر است بگویند در مسائلی که اتفاق افتاده مؤسسات مالی و اعتباری هم صحبت شود و قبل از اینکه مردم شکایت بکنند و برخی آقایان بروند صحبت کنند از خدا می‌خواهم که قوه قضائیه عادل و خوبی داشتیم که هیچکس نارضایتی نداشته باشد تا به کار همه رسیدگی شود.

* خودم را سلبریتی نمی دانم

دایی تصریح کرد: این که می‌گویند چقدر پول سلبریتی جمع کرده‌اند یا هر چی من که خودم را سلبریتی نمی‌دانم اما چقدر پول در این مسئله چرخش داشته است باید بگویم تمام پولی که هست 17، 18 میلیارد تومان شده این مقدار پول برای این مصیبت بزرگ پولی نیست. این رقم در مقابل پولی که از کشور خارج شده پولی نیست.خنده‌دار است که می‌خواهند مردم را با این چیزها سرگرم کنند. اصلا و ابداً مردم چنین چیزهایی را دوست ندارند و این مسائل نتیجه عکس می‌دهد.نه تنها در مسئله زلزله بلکه در زندگی خودم هم آمادگی دارم که بگویم پول‌ها از کجا آمده کجا هزینه‌ کرده‌ام و کجا هزینه می‌کنم همیشه آمادگی این را داشته‌ام هر موقع اعلام کنند نفر اول خواهم بود و هر چه بخواهند جواب می‌دهم و خوشحالم که بازرسی سراغ‌شان می‌آید.ما از این چیزها نمی‌ترسیم فقط از این می‌ترسیم که در کار مردم وقفه ایجاد شود چند ماه دیگر که نه چند روز دیگر زمستان می‌آید.

*خدمت به این مردم لیاقت می‌خواهد

دایی خاطرنشان کرد: ما آنجا نیستیم که درد مردم را بفهمیم ما در جای گرم و نرم نشسته‌ایم و از مشکلات آنها در سرما خبر نداریم. کاش یک روز جای مردم کرمانشاه بودیم آن وقت این حرف‌ها را نمی‌زدیم. ما باید به مردم خدمت کنیم. خدمت به این مردم لیاقت می‌خواهد. تمام سعی‌ام را خواهم کرد هر طور شده با همه وجود به مردم خدمت کنم و مطمئن باشید این مسائل نه تنها من را دلسرد نمی‌کند بلکه اراده‌ام را بیشتر می‌کند تا کاری که از دستم برمی‌آید را انجام دهم.

*وضعیت چند بازیکنمان امشب مشخص می شود

سرمربی تیم سایپا درباره وضعیت مصدومان این تیم اظهار داشت: ما چند مصدوم داریم که به بازی فردا نمی‌رسند البته چند بازیکنی هم که می‌توانند به ما کمک کنند فردا با ما خواهند بود اما لیست تیم ما را که ببینید از روز اول بازیکنان جوانی را در آن قرار دادیم و از جوان‌ها در طول فصل استفاده می‌کنیم. ما چند بازیکن را در دو سه هفته اخیر به صورت کامل در اختیار نداشتیم و ان‌شاءالله فردا با همین بضاعت بازی خوبی انجام خواهیم داد. البته روزبه شاه‌علی‌دوست و معین عباسیان قطعاً با ما نخواهند بود، اما چند بازیکن هم هستند که پزشکان تیم تا امشب درباره آنها به ما خبر خواهند داد که می‌توانیم از آنها استفاده کنیم یا نه.

*پرسپولیس برای موفقیت باید همه بازی ها را جدی بگیرد

دایی درباره اینکه فینالیست شدن پرسپولیس در آسیا چه تأثیری روی بازی این تیم خواهد داشت، افزود: بازی‌های آسیایی یک مقوله جداست و بحث لیگ برتر هم یک موضوع جداگانه به حساب می‌آید. اگر پرسپولیس می‌خواهد در لیگ موفق باشد، باید همه بازی‌ها را جدی بگیرد و به نظر من آنها برای پیروزی به میدان می‌آیند و بازیکنان‌شان انگیزه زیادی دارند تا نشان بدهند فینالیست شدن در آسیا حق آنهاست و مطمئنم این مسئله باعث می‌شود فردا بازی سختی داشته باشیم.