به گزارش پارس نیوز، جلسه سازمان تیم‌های ملی فدراسیون دوومیدانی به ریاست مجید کیهانی، رییس فدراسیون، اعضای سازمان و احسان حدادی پیرامون بررسی برنامه‌های آتی قهرمان پرتاب دیسک آسیا امروز در محل فدراسیون برگزار شد. 

تیمور غیاثی دبیر و سخنگوی سازمان تیم‌های ملی فدراسیون دوومیدانی در خصوص مباحث این جلسه اظهار داشت: با هدف بررسی برنامه‌های احسان حدادی برای آغاز دور جدید تمرینات آماده سازی او تا مسابقات قهرمانی آسیا و جهان گفت گو و کردیم. حدادی برنامه‌هایش را به صورت کلی برای مسابقات سال آینده ارائه کرد و در خصوص خواسته‌های او نیز بحث و تبادل نظر شد.

وی افزود: حدادی قهرمان بزرگی است و دوست داریم به او برای موفقیت در رویدادهای بزرگ آینده کمک کنیم و به همین دلیل او را به جلسه سازمان تیم‌های ملی دعوت کردیم. فدراسیون دوومیدانی نیز شرایطی برای مهیا ساختن امکانات و خواسته‌های قهرمانان دارد و سازمان تیم‌های ملی و همه قهرمانان نیز تابع آن شرایط هستند.

غیاثی تأکید کرد: حدادی از ما مربی خارجی، ماساژور خارجی، مربی بدنساز و اردوهای تدارکاتی خارج از کشور درخواست کرد. ما نیز پس از بررسی و تبادل نظر در خصوص خواسته‌های او و همچنین در نظر گرفتن شرایط اقتصادی موجود کشور، با نظر موافق همه اعضا مصوب کردیم که با جذب مربی خارجی برای حدادی با شرایط فدراسیون موافق هستیم. مقرر شد که ماساژور او را داخلی و با تأیید فدراسیون پزشکی ورزشی به خدمت بگیریم و تمامی اردوهای آماده سازی او نیز تا آغاز رقابت‌های قهرمانی آسیا و جهان با در نظر گرفتن وضعیت ارز و شرایط اقتصادی کشور در شهرهای داخل ایران برگزار شود.

دبیر و سخنگوی سازمان تیم‌های ملی فدراسیون دوومیدانی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای همه قهرمانان تصریح کرد: همه دغدغه ما در سازمان تیم‌های ملی، ساماندهی وضعیت ورزشکاران برای حضوری موفق در رویدادهای بزرگ بین المللی است اما باید همه جوانب را سنجید و تصمیم گرفت. امروز ما با فراغ بال برای حدادی جلسه گذاشتیم و امیدوارم تصمیماتی که برای برنامه‌های آتی او مصوب شد، گام مهمی برای ادامه مسیر قهرمانی او در سطح بین الملل و همچنین عزت و احترام فدراسیون دوومیدانی باشد.