به گزارش پارس نیوز، در ادامه دیدارهای شب دوم هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، امشب از ساعت 22 و 30 دقیقه، شش دیدار دیگر برگزار شد.

در مهمترین دیدار از گروه B تیم بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ میزبان تیم اینتر بود که با دو گل به پیروزی رسید.

برای بارسا که لیونل مسی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت، رافینیا در دقیقه 32 و جوردی آلبا در دقیقه 83 گلزنی کردند.

بارسلونا با این نتیجه سومین پیروزی متوالی‌اش را کسب کرد و با 9 امتیاز صدرنشین جدول گروه B شد. اینتر با 6 امتیاز قبلی در رده دوم باقی ماند.

در این گروه تیم های تاتنهام و آیندهوون که از ساعتی قبل به نتیجه دو بر دو دست یافته بودند، یک امتیازی هستند.

اینتر حریف بارسای بدون مسی نشد/فرار پاریسی ها از شکست مقابل ناپولی و تحقیر اتلتیکو در وستفالن

در دیگر بازی مهم، در گروه C تیم پاری سن ژرمن میزبان ناپولی بود که توانست از شکست خانگی مقابل این تیم ایتالیایی بگریزد و به تساوی دو بر دو دست یابد.

گل نخست این بازی را لورنزو اینسینیه در دقیقه 29 برای ناپولی زد. در ادامه ماریو رویی بازیکن ناپولی در دقیقه 61 به اشتباه دروازه تیم خودی را باز کرد و کار را به تساوی کشاند اما دریس مرتنس در دقیقه 77 دوباره ناپولی را پیش انداخت اما آنخل دیماریا در دقیقه 93 با شوتی دیدنی دوباره کار را به تساوی کشاند تا پی اس جی مقابل شاگردان آنچلوتی متحمل یک شکست خانگی نشود.

اینتر حریف بارسای بدون مسی نشد/فرار پاریسی ها از شکست مقابل ناپولی و تحقیر اتلتیکو در وستفالن

در بازی دیگر این گروه لیورپول با نتیجه چهار بر صفر میهمان صرب خود ستاره سرخ بلگراد را شکست داد. گل‌های این دیدار را روبرتو فیرمینو در دقیقه 20، محمد صلاح 2 بار در دقایق 45 و 51 (از روی نقطه پنالتی) و سادیو مانه در دقیقه 80 زدند.

با این نتایج در جدول گروه C تیم‌های لیورپول، ناپولی، پاری‌سن‌ژرمن و ستاره سرخ به ترتیب با 6 امتیاز، 5 امتیاز، 4 امتیاز و یک امتیاز اول تا چهارم هستند.

دیگر دیدار جذاب امشب را تیم های دورتموند و اتلتیکو مادرید در گروه A و در ورزشگاه وستفالن برگزار کردند که زنبورها موفق شدند با چهار گل شاگردان سیمئونه را در شکست دهند تا اتلتیکو را که به خط دفاع قدرتمند شهرت دارد را تحقیر کنند.

گل‌های این بازی را اکسل ویتسل در دقیقه 38، رافائل گوئریرو دو بار در دقایق 73 و 89 و جیدون سانچو در دقیقه 83 به ثمر رساندند.

در جدول گروه A، دورتموند 9 امتیازی و اتلتیکومادرید 6 امتیازی به ترتیب اول و دوم هستند و تیم‌های موناکو و کلوب بروژ که از ساعتی قبل مقابل هم به تساوی یک بر یک دست یافته بودند، هر دو با یک امتیاز در رده‌های بعدی هستند.

اینتر حریف بارسای بدون مسی نشد/فرار پاریسی ها از شکست مقابل ناپولی و تحقیر اتلتیکو در وستفالن

در گروه D، پورتوی پرتغال با نتیجه سه بر یک لوکومتیو مسکو را شکست داد . موسی مارگا (26)، هکتور هررا (35)، خسوس کورونا (47) برای پورتو و آنتون میرانچوک (38) برای لوکوموتیو گلزنی کردند. 

در همین گروه مصاف گالاتاسرای و شالکه در ترکیه بدون گل خاتمه یافت.

در جدول گروه D، پورتو با 7 امتیاز،‌شالکه با 5 امتیاز، گالاتاسرای با 4 امتیاز و لکومتیو مسکو بدون امتیاز اول تا چهارم هستند.