به گزارش پارس نیوز، 

تیم کلوب بروژ در گروه A میزبان تیم موناکو (در نخستین تجربه اروپایی مربیگری آنری روی نیمکت موناکو) بود که دو تیم به نتیجه مساوی یک بر یک دست یافتند. موسی سیلا در دقیقه 32 برای موناکو و وسلی در دقیقه 39 برای بروژ گلزنی کردند.

کاوه رضایی مهاجم ایرانی کلوب بروژ که دو دیدار ابتدایی این تیم را در لیگ قهرمانان به دلیل مصدومیت از دست داده بود، در این مسابقه 79 دقیقه در میدان حاضر بود.

در جدول گروه اول این دو تیم با تساوی در این دیدار یک امتیازی شدند و پشت سر دورتموند و اتلتیکو مادرید در رتبه های سوم و چهارم جدول اند.

در گروه B نیز تیم تاتنهام مهمان تیم آیندهوون بود که این مسابقه با تساوی دو بر دو به پایان رسید تا هر دو تیم که در دو بازی اول شکست خوردند به نخستین امتیاز خود در این جام برسند.

لوکاس در دقیقه 39 و هری کین در دقیقه 55 گل‌های تاتنهام را زدند و برای آیندهوون نیز ایروینگ لوسانو در دقیقه 30 و لوک دی‌یونگ در دقیقه 88 گلزمی کردند. هوگو یوریس دروازه‌بان فرانسوی تاتنهام در دقیقه 79 بازی با دریافت کارت قرمز مستقیم اخراج شد.

در جدول این گروه تیم‌های بارسلونا و اینتر  هر دو با 6 امتیاز و برحسب تفاضل گل به ترتیب در رده‌های اول و دوم قرار دارند و تیم‌های تاتنهام و آیندهوون هم با یک امتیاز و بر حسب تفاضل گل به ترتیب در رده های سوم و چهارم هستند.

انتهای پیام/