به گزارش پارس نیوز، 

علیرضا مرزبان سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پدیده مشهد درباره این بازی گفت: بعد از بازی‌هایی که انجام دادیم بازی خوبی مقابل ماشین سازی به نمایش گذاشتیم. بازیکنانم تعهد خوبی به این تیم و شهر دارند. در دقیقه ۹۰ بازی قبلی گل خوردیم اما از آن یادگیری کردیم تا هدفمند در مکان و زمان بازی کنیم چون فاکتورهای مهمی هستند. 

وی ادامه داد: بازی با پدیده بازی سختی خواهد بود چرا که این تیم فوتبال باکیفیتی ارائه می‌دهد و تا اینجا هم امتیازات خوبی گرفته به طوری که صدرنشین جدول لیگ است اما ما هم نیاز داریم از این بازی امتیاز بگیریم و این برای زندگی فوتبالی ما مسأله مهمی است تا بتوانیم این تیم را شکست دهیم. می‌خواهیم به روند مثبت‌مان ادامه دهیم اما باید بدانیم که پدیده تشکیلات خوبی دارد و به همین دلیل انتظار یک بازی خوب از دو تیم را داریم چرا که هر دو تیم فوتبال بازی می‌کنند و فوتبال مدرنی انجام می‌دهند. امیدوارم که فردا بازی خوبی انجام دهیم و بتوانیم امتیاز بگیریم.

مرزبان درباره اینکه بازیکن مصدوم یا محروم برای بازی مقابل پدیده دارند اظهار داشت: یک بازیکن مصدوم در بازی قبل داشتیم که او هم به این بازی می‌رسد اما خوشبختانه همه بازیکنان محروم و مصدوم ما به این بازی می‌رسند و امیدوارم که بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم.

انتهای پیام/