به گزارش پارس نیوز، 

به نقل از وزارت ورزش، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در نشست روسای فدراسیون‌ها با وزیر و معاونین وزارت ورزش و جوانان گفت: صعود پرسپولیس برای اولین بار به فینال جام قهرمانان آسیا بسیار اتفاق بزرگی بود. روز ۱۹ آبان رویداد بزرگی در این رقم می‌خورد و در این روز که فینال لیگ قهرمانان آسیا برگزار می‌شود نشست کمیته مسابقات AFC برگزار خواهد شد.

وی افزود: ۲۰ نفر از روسای فدراسیون‌های آسیا، ۲۰ نفر از روسای لیگ‌های آسیا، رییس و هیات رئیسه AFC، پنج نفر از فیفا و چهار نفر از یوفا به ایران می‌آیند و فینال را از نزدیک می‌بینند. باید برای برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا که کمتر از فینال جام ملت‌های آسیا نیست آماده شویم که خوشبختانه وزارت ورزش اقدامات را آغاز کرده است.

رئیس فدراسیون فوتبال یادآور شد: باید با یک هماهنگی و هم افزایی همه جانبه و حساسیت زیاد، همه اقدامات را انجام دهیم تا در روز مسابقه به مشکلی بر نخوریم. در مجموع اتفاقات بسیار خوبی برای فوتبال ایران رقم خوره که بی نظیر بوده است. امیدوارم بتوانیم یک میزبانی خوب و آبرومند در تهران داشته باشیم و نشان دهیم می‌توانیم میزبان جام جهانی فوتسال باشیم.

انتهای پیام/