به گزارش پارس نیوز، به مناسبت فرا رسیدن روز دوم آبان سال‌روز تاسیس باشگاه سپاهان توسط مرحوم حریری و روز جهانی شدن فوتبال سپاهان در سال 2007، صبح روز گذشته اعضای هیات مدیره باشگاه، مدیرعامل، امیر قلعه‌نویی، کارکنان و جمعی از هواداران سپاهانی با حضور در جمع پرسنل باشگاه این روز را گرامی داشتند.


در این مراسم مسعود تابش مدیرعامل باشگاه با بیان خاطراتی از مرحوم حریری بنیانگذار باشگاه سپاهان و موفقیت‌هایی که به نام سپاهان در این سالها ثبت شده گفت: سپاهان با کسب 5 عنوان قهرمانی لیگ برتر، 4 مقام قهرمانی جام حذفی، نایب قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا و حضور در جام باشگاه‌های جهان خاطراتی بسیار شیرین را برای مردم ایران، اصفهان و هواداران طلایی‌پوش رقم زده است.


امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان هم با اشاره به روزهای بیادماندنی که در سپاهان پشت سر گذاشته از همه مدیران سپاهان درخواست کرد تا به مانند همیشه حمایت‌های لازم را از تیم فوتبال انجام دهند تا سپاهان باز هم بتواند عناوین قهرمانی دیگری را به ویترین افتخارات خودش اضافه کند.


در پایان مراسم هم کیک یادبودی به مناسبت این روز، توسط افراد حاضر در مراسم بریده شد تا پرافتخارترین باشگاه فوتبال ایران یک روز خوب را پشت سر گذاشته باشد.