به گزارش پارس نیوز، مصطفی قنبرپور، در خصوص بازی تیم‌های فوتبال پرسپولیس و السد قطر در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا که با صعود شاگردان برانکو به فینال این رقابت‌ها همراه بود، اظهارداشت: خدا مزد صبر و حوصله و تمرکز پرسپولیس و هواداران را داد. بازیکنان ما به خودباوری رسیدند که الان در فینال آسیا حضور داریم.

 

وی در مورد اینکه آیا پس از گل السد، پرسپولیس امید به بازگشت به بازی داشت یا خیر گفت: ما یک تیم یک دست هستیم و متکی به یک بازیکن یا یک فرد نیستیم. همه ما برای مردم جانفشانی کردیم و وقتی گل خوردیم می‌دانستیم که می‌توانیم به بازی برگردیم، چون به خودمان اعتماد داریم.

 

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در مورد حضور این تیم در فینال آسیا تصریح کرد: امیدوارم با تدابیر برانکو یک بازی منطقی را در بازی رفت به نمایش بگذاریم و در بازی برگشت که در ایران است جشن قهرمانی بگیریم.

 

قنبرپور در مورد «سیو» علیرضا بیرانوند در پایان بازی که از گل خوردن پرسپولیس جلوگیری کرد، خاطرنشان کرد: وقتی که بیرانوند دروازه‌بان اول ایران است توقع هم از او همین است، ولی در مجموع او چند واکنش دیدنی انجام داد. بعد از بازی به او گفتم: که خدا دست تو را بالا آورد که توانستی آن توپ ژاوی را مهار کنی.