به گزارش پارس نیوز، دیروز و بعد از پایان دیدار پرسپولیس با السد که منجر به صعود تیم پرسپولیس به دیدار پایانی لیگ قهرمانان آسیا شد مهدی تاج گفت اگر استادیوم آزادی به موقع و تا پیش از دیدار نهایی بازسازی نشود تیم مجبور می شود در کشور ثالث از حریف پذیرایی کند.


اما واقعیت چیز دیگری است. اگر چه کنفدراسیون فوتبال آسیا ایراداتی به استادیوم آزادی گرفته است و این ایرادات از سوی وزارت ورزش و جوانان در حال رفع شدن است اما به هیچ وجه به موضوع سلب میزبانی از تیم پرسپولیش اشاره نکرده است. حال سوال این جاست در صورتی که این ایرادات رفع نشود و استادیوم آزادی به همین شکل باقی بماند کنفدراسیون فوتبال آسیا چه تصمیمی اتخاذ خواهد کرد؟ در این صورت جرایمی برای فدراسیون فوتبال در نظر گرفته می شود.


افشین داوری، مدیرکل توسعه ورزش حرفه ای و امور باشگاه ها در وزارت ورزش و جوانان که از سوی وزارت ورزش و جوانان مامور شده برطرف کردن ایرادات استادیوم آزادی را پیگیری نماید دراین خصوص پیش تر گفته بود: « طرفداران تیم پرسپولیس به هیچ وجه ناراحت نباشند. پرسپولیس می تواند هم در بازی برگشت با السد و هم چنین بازی برگشت فینال در صورت صعود را میزبانی کند. واقعیت این است که میزبانی از تیم پرسپولیس سلب نمی شود اما اگر در بازسازی چالش به وجود بیاید کنفدراسیون فوتبال آسیا ما را جریمه خواهد کرد.»


مهدی تاج در حالی این حرف را بر زبان آورد که انصافا در روزهای اخیر وزارت ورزش و جوانان به طور جدی در بازسازی استادیوم آزادی گام های جدی برداشته است.