به گزارش پارس نیوز، وینفرد شفر سرمربی آبی پوشان در حالی تیمش را برای دیداری حساس در هفته دهم مقابل سپاهان آماده می‌کند که حریف آنها با زدن ۲۰ گل دارای خطرناک ترین خط حمله در بین ۱۶ تیم لیگ برتری است. شفر به خوبی می‌داند کوچکترین غفلت در خط حمله تیمش می تواند تاوان سنگینی برای او داشته باشد.

سرمربی آبی پوشان در تمرینات اخیر توصیه های زیادی به مدافعان تیمش داشته و روی کار آنها وسواس زیادی به خرج داده است. آبی پوشان برای این بازی آرمین سهرابیان را به دلیل محرومیت در اختیار ندارند و ممکن است پژمان منتظری را هم به دلیل مصدومیت در اختیار نداشته باشند. با همه این وجود شفر در تلاش است تا مدافعان تیمش را با تمرکز و آمادگی کامل روانه این مسابقه مهم و حساس بکند. 

روزبه چشمی که دیدار قبلی آبی پوشان را به دلیل مصدومیت از دست داده بود، برای این دیدار حساس مشکلی ندارد و می تواند یکی از مردان ثابت خط دفاعی تیمش باشد. در این صورت نقش روزبه چشمی در این بازی بسیار زیاد است. وریا غفوری و میلاد زکی پور هم می توانند مدافعان کناری استقلال در این بازی باشند و در صورت غیبت منتظری، محمد دانشگر گزینه‌ای است که می تواند جای او را پر کند. فرشاد محمدی مهر و میثم تیموری هم دیگر گزینه‌های شفر برای حضور در خط دفاعی هستند که بعید است از آنها در ترکیب ثابت استفاده شود.

دیدار دو تیم استقلال و سپاهان از هفته دهم رقابتهای لیگ برتر از ساعت ۱۶:۴۵ روز جمعه ۴ آبان در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. آبی پوشان با ۱۴ امتیاز در رده پنجم و سپاهانی ها نیز با ۱۹ امتیاز در رده دوم جدول قرار دارند.