به گزارش پارس نیوز، 

در مهمترین دیدار تیمهای منچستریونایتد و یوونتوس از گروه H در ورزشگاه اولدترافورد شهر منچستر به مصاف هم  رفتند که یوونتوس موفق شد با یک گل میزبان خود را شکست دهد. تک گل یوونتوس را پائولو دیبالا در دقیقه 17 روی حرکت و سانتری که رونالدو انجام داد به ثمر رساند.

بیانکونری با این پیروزی هر سه بازی خود را برد و با 9 امتیاز در رتبه نخست این گروه قرار دارد و منچستریونایتد با چهار امتیاز دوم است. در دیگر بازی این گروه از ساعتی قبل یانگ بویز و والنسیا به تساوی یک بر یک دست یافته بودند.

در گروه G تیم رم در ورزشگاه المپیکو میزبان زسکامسکو بود که با سه گل به برتری رسید. ادین ژکو در دقایق 30 و 43 و چنگیز اوندر در دقیقه 50 سه گل جالوروسی را به ثمر رساندند.

در همین گروه رئال مادرید با نتیجه دو بر یک مهمانش ویکتوریا پلژن را شکست داد. کریم بنزما در دقیقه 11 و مارسلو دقیقه 56 گلهای شاگردان لوپتگی را به ثمر رساندند. تک گل مهمان را نیز هروسوفسکی در دقیقه 79 وارد دروازه ناواس کرد.

در جدول این گروه رم و رئال مادرید با شش امتیاز اول و دوم اند. زسکا با چهار و ویکتوریا با یک امتیاز در رتبه های بعدی هستند.

در گروه F تیم منچسترسیتی مهمان شاختاردونیتسک بود که با سه گل به پیروزی رسید. داوید سیلوا 30 ، لاپورته 35 و برناردو سیلوا 71 سه گل سیتیزن ها را در این مسابقه زدند.

در دیگر بازی این گروه تیم های هوفنهایم و لیون در دیداری پرگل که در آلمان برگزار شد، به تساوی سه بر سه دست یافتند. ترائوره 27 ، آلوارو 59 و ممفیس دیپای 67 سه گل تیم فرانسوی را زدند و کراماریچ 33 و 47 و جوئلیتون 92 گلهای میزبان را به ثمر رساندند.

منچسترسیتی با شش و لیون با پنج در جدول این گروه بالاتر از هوفنهایم و شاختار دو امتیازی هستند.

در گروه E نیز آژاکس با یک گل میهمانش بنفیکا را شکست داد.  تک گل هلندی ها را مازراوی در دقیقه 93 به ثمر رساند تا آژاکس در ثانیه های پایان سه امتیاز را به دست آورد.

 

در این گروه از ساعتی قبل بایرن با دو گل میزبانش آئک آتن را شکست داده بود.  در جدول گروه E آژاکس و بایرن با هفت امتیار در رتبه های اول و دوم قرار دارند و بنفیکا با سه و آئک آتن بدون امتیاز در قعر جدول هستند.


انتهای پیام/