به گزارش پارس نیوز، باشگاه تراکتورسازی از سوی محافل هواداری فوتبال تبریز برای انتخاب سرمربی جدید به شدت تحت فشار قرار گرفته است و آنها معتقدند که باشگاه نباید فرصت ها را از دست بدهد چرا که به تدریج فاصله میانسرخپوشان تبریزی و تیم ها در صدر جدول فاصله می افتد.

علاوه بر این باشگاه تراکتورسازی درباره این موضوع سکوت کرده که کمی عجیب است اما گفته می شود که باخت این تیم تبریزی به تیم نفت تهران باعث شده تا فرصت به تقوی تا پایان نیم فصل اول منتفی شود.

مصطفی موسوی زنوز مدیرروابط عمومی باشگاه تراکتورسازی درباره این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: موضوعاتی که درباره وضعیت سرمربی جدید تیم مطرح می شود گمانه زنی رسانه هاست و تصمیمی در این باره گرفته نشده است. همچنین ما باید به تقوی فرصت بدهیم تا توانایی خود را در هدایت تیم ما نشان بدهد.

مخالفت باشگاه تراکتورسازی با انتشار مبلغ قراردادها

امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان چند روز پیش مدعی شد که هزینه های چند باشگاه در فصل نقل و انتقالات زیاد بوده است و گفته شد که تراکتورسازی در بین باشگاه های پرخرج لیگ برتر است.

البته باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد که با وجود اینکه این باشگاه خصوصی است اما مبلغ قراردادهای بازیکنان معقول است و نسبت به سایر تیم ها زیاد نیست.  همچنین  موسوی زنوز مدیرروابط عمومی تراکتورسازی اعلام کرد که انتشار قراردادها در هیچ جای دنیا متداول نیست و سازمان لیگ شفاف سازی می کند و نیازی به انتشار قراردادها از سوی سایت باشگاه نیست.   

علت غیبت هواداران در تمرین تراکتورسازی مشخص شد 

  تمرینات تیم فوتبال تراکتورسازی از زمان حضور تقوی در این تیم تبریزی پشت درهای بسته برگزار می شود و این موضوع باعث شده که ارتباط هواداران با تیم محبوب خود دور شوند.

طبق اعلام موسوی زنوز مدیر روابط عمومی تیم فوتبال تراکتورسازی به علت حساسیت برخی از بازی ها، تمرینات این تیم تبریزی  پشت درهای بسته برگزار می شود تا تیم به ثبات برسد و بعد از آن تقوی درباره حضور یا حضور نداشتن تماشاگران در تمرینات تصمیم می گیرد.

علاوه بر این جابه جایی زمین تمرین تراکتورسازی و انتقال تمرینات به ورزشگاه بنیان دیزل باعث شده که تمرینات این تیم تبریزی در غیاب هواداران و اصحاب رسانه برگزار شود.

یک بازیکن سرباز از لیست تراکتورسازی خارج می شود 

هادی اسلامی خواه بازیکن سرباز طی تفاهم صورت گرفته میان مدیران عامل تراکتورسازی و بادران رضایت نامه اش صادر شد و بعد از خدمت سربازی هم در این تیم تبریزی می ماند.

البته حضور اسلامی خواه بعد از خدمت سربازی در تیم تراکتورسازی منوط به این موضوع است که یک بازیکن سرباز از لیست این تیم تبریزی خارج شود.