به گزارش پارس نیوز، با توجه به شکایت های متعدد برخی بازیکنان از باشگاه استقلال در نهایت مسئولان این باشگاه با تقسیم بندی توانستند بخش اعظم بدهی ها را پرداخت و مطالبات تعدادی از شاکیان را به صورت اقشاط پرداخت کنند که مگویان یکی از این بازیکنان به شمار می آید.

مگویان که در زمان سرمربیگری منصوریان از تیم کنار گذاشته شده بود در نهایت با شکایت از استقلالی ها تمامی مطالبات خود را از آبی پوشان دریافت کرد و مدیران باشگاه با پرداخت مطالبات این بازیکن پرونده او را برای همیشه مختومه کردند.

بررسی پرونده شکایت 4 خارجی روی میز استقلال

بویان بازیکن مقدونیه ای سابق استقلالی ها پس از عدم حضور در تمرینات از این تیم به فیفا شکایت کرده و خواستار دریافت مطالباتش شده که در همین راستا مدیران باشگاه استقلال با ارائه دفاعیه به دنبال رسیدگی به این پرونده هستند.

ساناک مربی سابق تیم فوتبال استقلال نیز همچنان از حضور در تمرینات آبی پوشان سر باز می زند تا جایی که استقلالی ها قبل از شکایت او ،بررسی و شکایتی را علیه را این مربی فیفا ارائه دادند تا در نهایت ساناک در آینده ادعایی برای شکایت نداشته باشد.

پروپیچ بازیکن صربستانی اسبق آبی پوشان پایتخت که با شکایت خود استقلالی ها را به پرداخت 364 هزار دلار محکوم کرد و در حال حاضر نیز آبی ها در نظر دارند از محل درآمد های خود از فیفا این رقم را پرداخت کنند.

گومز بازیکنی که حتی در تمرینات و ترکیب استقلال حضور نیافت و این بازیکن طبق قراردادی که در دوره مدیریت افتخاری با آبی پوشان منعقد کرده بود اکنون برای دریافت مطالباتش شکایتی را علیه استقلال در فیفا انجام داده و طرفین در حال حاضر با ارائه دفاعیات خود به دنبال رسیدن به حق خود هستند.

برنامه تمرینی استقلالی ها

بازیکنان تیم فوتبال استقلال امروز صبح ساعت 11:30 در حضور اصحاب رسانه در یک نوبت تمرینات خود را پشت سر می گذارند تا برای دیدار مقابل سپاهان به آمادگی لازم برسند.