به گزارش پارس نیوز، 

ابراهیم قاسم پور کارشناس فوتبال کشورمان؛ درباره ی دیدار برگشت مرحله ی نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا بین تیم های پرسپولیس و السد قطر اظهار کرد: هنوز کار پرسپولیس برای صعود به فینال تمام نشده است و این تیم در بازی برگشت هم مقابل السد قطر بازی سختی را در پیش دارد.

او درپاسخ به این سوال که جو استادیوم آزادی آیا می تواند بر روحیه ی بازیکنان السد تاثیر بگذارد یا خیر افزود: بازیکنان السد به ورزشگاه آزادی و جوی که هواداران در آن به وجود می آورند آشنا هستند. نباید فراموش کنیم که همین تیم السد در استادیوم آزادی و در مقابل تشویق هزاران هوادار استقلالی توانست این تیم را با نتیجه ی سه بر یک شکست دهد. پرسپولیس برای برتری در این مسابقه کار دشواری را در پیش دارد و امیدوارم شرایط میزبانی به پرسپولیسی ها کمک کند تا آن ها بتوانند به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند.

کارشناس فوتبال کشورمان درباره ی نقاط ضعف و قدرت 2 تیم بیان کرد: تیم السد ستاره های زیادی را در ترکیب خود دارد و مسلما در پست هایی که ژاوی، گابی و بونجاح از نقاط قوت این تیم به شمار می رود و تنها دروازه بان السد نقطه ی ضعف این تیم است چون در بازی رفت آن ها دروازه بان اصلی شان را به دلیل کارت قرمز از دست دادند و مجبورند در بازی فردا از دروازه بان جوانشان استفاده کنند.

وی درباره مصدومان پرسپولیس در این مسابقه گفت: پرسپولیس در ترکیبش بازیکن ستاره ای ندارد و همه ی بازیکنان این تیم با جان و دلشان برای پرسپولیس به میدان می روند و با یکدیگر متحد هستند. درست است که کامیابی نیا و عالیشاه مصدومیت  جزئی دارند اما چه آن ها در زمین مسابقه باشند چه نباشند خط هافبک تیم قطری به دلیل اینکه ژاوی و گابی 2 مهره تاثیرگزار را دارد از خط هافبک پرسپولیس قوی تر هستند و امیدوارم هر شرایطی  که در زمین بازی به وجود می آید به نفع تیم پرسپولیس باشد و آن ها نتیجه لازم را به دست بیاورند.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در خصوص پیش بینی از نتیجه این بازی اظهار کرد: پیش بینی کردن نتیجه این بازی بسیار سخت است و همان طور که گفتم ممکن است اتفاقاتی در زمین مسابقه رخ دهد که به نفع هر کدام از تیم ها باشد اما امیدوارم همه ی اتفاقات خوب برای پرسپولیس به وجود بیاید و این تیم بتواند نماینده کشورمان در فینال لیگ قهرمانان آسیا باشد.


انتهای پیام/