به گزارش پارس نیوز، رامین رضاییان که یکی از بازیکنان خوب تیم ملی است که می توانست جزو مدافعان خاطره انگیز فوتبال ایرانشود،  اما او هر از چندی با مشکلاتی مواجه می شود.

از همان روزی که این بازیکن به صورت ناگهانی از پرسپولیس جدا شد و به ریزه اسپور ترکیه رفت تا این که پشیمان شد و دوباره بهپرسپولیس برگشت، دقیقا از همان ساعت که در اردوی دبی با برانکو ایوانکوویچ بحث کرد و مدتی بی تیم شد و سر از اوستندهبلژیک درآورد و باز مثل حالا که با هیچ تیمی قرارداد ندارد و برای خودش به تنهایی تمرین می کند این بازیکن به حاشیه رفت.

حضور رامین رضاییان در کمپ تیم های ملی و تمرین انفرادی او هم با حاشیه همراه است؛ حتی عکس گرفتن او با تیم بانوان ملوان که خانم سرمربی باید در این باره توضیح واضحات بدهد. واقعا یک عکس تیمی ساده که این حرف ها را ندارد اما هر بازیکنی که تیم نداشته باشد و این گونه به صورت نامنظم تمرین کند سرنوشتی بهتر از این نخواهد داشت.

شاید اگر کی روش به رامین بها نمی داد، فوتبال او از مدت ها پیش تمام می شد. امیدواریم این مدافع خوب، سرانجام تیم جدیدش را مشخص کند؛ چون بدون تیم ماندن و تنها تمرین کردن حاصلش از بین رفتن فوتبال رامین است!