به گزارش پارس نیوز، با توجه به حواشی بوجود آمده پیرامون فدراسیون کشتی در ماه‌های اخیر قرار است مسئولان وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک اواخر هفته جاری یا اوایل هفته آینده جلسه‌ای را با رسول خادم به منظور بررسی این اتفاقات برگزار کنند.

یکی از محورهای اصلی این جلسه بررسی دلایل کناره‌گیری خادم از عضویت در هیأت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی بوده است، کرسی‌ای که هزینه زیادی برای بدست آوردن آن شده است، اما به راحتی از دست رفت.

گفته می‌شود مسئولان وزرات ورزش و کمیته ملی المپیک از این کناره‌گیری بی‌اطلاع بوده و به شدت ناراحت هستند چون معتقدند این جایگاه، جایگاهی ملی‌بوده است و اگر قرار به تصمیم‌گیری در این خصوص بوده است باید آنها هم در جریان قرار می‌گرفتند.

بحث محوری دیگر، بودجه فدراسیون کشتی است که رقم درخواستی خادم برای اداره فدراسیون کشتی به قدری بالا بوده که به اذعان مسئولان حتی بالاتر از بودجه کمیته ملی المپیک است که درخواستی ناشدنی می‌نماید.

به هر حال بعد از ناکامی تیم ملی کشتی آزاد در مسابقات جهانی 2018 مجارستان، باید منتظر بازگشت خادم از بوداپست و جلسه سرنوشت‌ساز وی با مسئولان ورزش کشور بود تا دید چه تصمیماتی در این جلسه اخذ خواهد شد.