به گزارش پارس نیوز، روزنامه الشرق قطر در شماره امروز خود (یکشنبه) مطلبی با عنوان «فریرا برای ایزوله کردن پرسپولیس برنامه‌ریزی می‌کند» منتشر کرد که می‌خوانید:

آماده‌سازی مطلوب السد

السد پیش از ترک دوحه به سمت تهران در بالاترین سطح فنی آماده نبرد با پرسپولیس شده است. در آخرین تمرین روز گذشته تمامی بازیکنان و ستاره‌های السد حضور داشتند و روی تاکتیک‌های موردنیاز بازی برگشت نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر حریف ایرانی کار کردند. تاکتیک‌هایی که باید در بازی با پرسپولیس عملیاتی شوند و برای رسیدن به پیروزی مهم هستند. السد به دنبال جبران شکست یک بر صفر بازی رفت در تهران و کسب جواز صعود است.

عناصر خُبره

با وجود بازی سختی که در انتظار تیم فوتبال السد دوحه در ورزشگاه آزادی تهران با حضور 100 هزار تماشاگر  است اما انتظار می‌رود این تیم نمایش قدرتمندانه‌ای را ارائه دهد. السد از بازیکنان باتجربه و بین‌المللی برخوردار است که می‌توانند در چنین نبردهایی تاثیرگذاری مثبتی داشته باشند. ژاوی و گابی از جمله این بازیکنان هستند. همچنین بغداد بونجاح با 12 گل زده یکی از امیدهای کسب پیروزی السد در تهران است.

زوج 2 نفره اسپانیایی خط دفاعی

پرسپولیس به دنبال استفاده از هر شرایطی است تا برابر السد گلزنی کند و همین‌ مسئله باعث شده فریرا سرمربی پرتغالی السد در تمرین‌های روزهای اخیر روی آن کار کند. خط دفاعی و میانی تیم السد ارتباط تنگاتنگی با هم خواهند داشت و زوج 2 نفره اسپانیایی شامل ژاوی و گابی باید خط هجومی پرسپولیس را در سازماندهی حمله و خلق فرصت کنترل کنند.

رویارویی چهارم پرسپولیس و السد

تیم‌های پرسپولیس و السد قطر تاکنون 3 بار در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم رفتند. بازی نخست مرحله گروهی در دوحه با نتیجه 3 بر یک به سود السد پایان یافت و پرسپولیس در بازی برگشت یک بر صفر پیروز شد. در بازی رفت مرحله نیمه‌نهایی نیز پرسپولیس با نتیجه یک بر صفر السد را در دوحه شکست داد. بازی روز سه‌شنبه در ورزشگاه آزادی تهران چهارمین رویارویی تیم‌های پرسپولیس و السد در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا است.

السد در بازی رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا یک بر صفر برابر پرسپولیس شکست را پذیرا شد. بازی برگشت ساعت 18:30 سه‌شنبه هفته جاری در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.