به گزارش پارس نیوز، علی دایی در مورد شکست روز گذشته تیمش مقابل استقلال، اعتراض به پنالتی استقلال، بازی پرسپولیس و السد و ... صحبت‌های زیر را انجام داد:

*فکر می‌کنید سایپا توانست مقابل استقلال آن چیزی که بود را نشان بدهد؟

نه، آن طوری که می‌خواستیم خوب نبودیم. دو گل روی دو اشتباه خوردیم و به خاطر همین به استقلال باختیم.

*سر صحنه پنالتی شما اعتراض زیادی کردید، آیا واقعا آن صحنه پنالتی بود؟

مشکل ما پنالتی بودن یا نبودن نبود. مسئله این بود که داور چهارم گفت: کمک داور خطای هند سارفو را اعلام کرده که ما به این مسئله اعتراض داشتیم، چون اصلا حرکت سارفو هند نبود. معتقدم که خطای سارفو پنالتی بود، اما خطای هندی انجام نداد وبازیکن حریف را زد. او قبلا در بازی با نفت مسجدسلیمان هم چنین خطایی انجام داده بود. اعتراض ما به پنالتی نبود بلکه به این بود که گفتند داور هند گرفته.

*علی دشتی این روز‌ها وضعیت خوبی در سایپا دارد و به نظر می‌رسد همان راه مهدی ترابی و علی قلی‌زاده را در این تیم طی می‌کند، این مسئله را قبول دارید؟

هنوز زود است که در این خصوص صحبت کنیم. دشتی بازیکن خوبی است و خیلی تلاش می‌کند، اما یک مقدار از لحاظ بدنی باید بالاتر بود. دشتی می‌تواند خیلی بهتر از این باشد.

*باز هم شاهد این بودیم که برخی از هواداران استقلال از روی سکو به شما توهین وبی احترامی کردند؟

بگذارید بگویند! بالاخره هر کسی فهم و شعور خودش را می‌رساند. بعضی‌ها نمی‌توانند ببینند ما جلوی تمامی مسائل ایستادیم و از حقمان دفاع می‌کنیم.

*پرسپولیس روز سه شنبه در دیدار برگشت نیمه نهای لیگ قهرمانان آسیا باید به مصاف السد برود نظر شما در مورد این بازی چیست، خیلی از پرسپولیسی‌ها اعتقاد دارند تیمشان از همین حالا به فینال رسیده؟

قطعا پرسپولیسی‌ها خودشان را از پیش برنده نمی‌دانند، چون بازی بسیار سختی با السد دارند. پرسپولیس باید خیلی بهتر از دیدار رفت بازی کند تا بتواند به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسد.