به گزارش پارس نیوز، 

ایوب اصغرخانی در خصوص دیدار روز جمعه استقلال برابر سایپای تهران گفت: با توجه به دو پیروزی که آبی پوشان مقابل نفت مسجد سلیمان بدست آوردند حالا از شرایط روحی خوبی برخوردارند و اعتقاد دارم آمادگی این را دارند که بتوانند مقابل سایپا به پیروزی دست پیدا کنند.

وی تاکید کرد: شفر رفته رفته به ترکیب اصلی دست پیدا کرده و مطمئنا یک بازی هجومی را برابر سایپا به نمایش خواهد گذاشت تا بتواند با کسب ۳ امتیاز این دیدار موقعیت خود را در جدول بهبود ببخشد.

پیشکسوت استقلال در مورد شرایط سایپا هم گفت: این تیم با حضور علی دایی عملکرد بسیار خوبی داشته است. علی دایی به جوانان اعتقاد خاصی دارد و توانسته با همین جوانان نتایج خوبی کسب کند و آنها هم به تنها چیزی که مقابل استقلال فکر می کنند، پیروزی است و نمی خواهند به سادگی بازی را به حریف واگذار کنند.

ایوب اصغرخانی در ادامه گفت: با شناختی که از استقلال دارم این تیم همیشه برابر سایپا نتایج خوبی کسب کرده و اطمینان دارم این بار هم این آبی پوشان هستند که پیروز میدان خواهند شد و سه امتیاز را هم از آن خود خواهند کرد.

پیشکسوت استقلال در مورد اتفاقاتی که برای حسین حسینی افتاده است گفت: در این اتفاق مدیریت شفر می تواند همه مشکلات را حل کند. هیچ بازیکنی دوست ندارد نیمکت نشین باشد اما با توجه به اینکه رحمتی در حال حاضر بی نقص درون دروازه ایستاده  و عملکرد قابل قبولی دارد نمی توان به شفر ایراد گرفت اما این امکان وجود داشت که در بازیهای حذفی شفر از حسینی استقلال کند ولی در مجموع فکر می کنم خود شفر اگر بطور رو در رو با حسینی صحبت کند تمام مشکلات حل خواهد شد.

اصغرخانی در پاسخ به این پرسش که اگر حسینی درون دروازه استقلال قرار نگیرد تیم ملی را هم از دست خواهد داد گفت: با شناختی که از کی روش دارم او چنین کاری نخواهد کرد. سرمربی تیم ملی به بازیکنانی که دعوت می کند اعتقاد دارد و حتما عملکرد آنها را زیر نظر داشته است. بنابراین اعتقاد دارم حسینی از تیم ملی خط نخواهد خورد ولی امیدوارم با شفر صحبت کند و هر چه زودتر این مشکل را برطرف کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: حسینی جوان است، آینده خوبی در فوتبال ایران دارد و از او می خواهم تمام تمرکزش را در تمرینات بگذارد زیرا زمان زیادی برای او وجود دارد که بتواند هم در ترکیب ثابت استقلال و هم تیم ملی حضور داشته باشد.