به گزارش پارس نیوز، 

در پایان مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها تیم های والیبال ساحلی ایران(الف) ، ایران(ب) و ایران(ج) به همراه تیم والیبال ساحلی قزاقستان حریفان خود را شکست دادند تا به مرحله نیمه نهایی راه یابند.

بر این اساس و در جریان این رقابت ها که در مجموعه ورزشی ساحلی سیروس قایقران منطقه آزاد انزلی جریان دارد، تیم ایران (ب) با ترکیب رئوفی و میرزاعلی به مصاف تیم اسلوونی (یک) رفت که در پایان نماینده ایران در دو ست متوالی توانست بر حریف خود غلبه و به مرحله نیمه نهایی تور جهانی تک ستاره بندرانزلی صعود کند.

همچنین تیم والیبال ساحلی ایران( یک) با ترکیب سالمی و وکیلی نیز به مصاف تیم لهستان(ب) رفت که نماینده ایران در این بازی موفق شد با نتیجه دو بریک حریف خود را شکست دهد و به مرحله نیمه نهایی این دوره از رقابت ها صعود کند.

در دیگر بازی برگزار شده مرحله یک چهارم نهایی نیز تیم قزاقستان (الف) به مصاف قزاقستان (ب) رفت که در پایان تیم قزاقستان (الف) توانست با نتیجه دو بر صفر حریف خود را شکست دهد و به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها راه یابد.

در آخرین بازی این مرحله تیم ایران(ج) با ترکیب پورعسگری و آقاجانی در برابر نماینده تایلند قرار گرفت که ساحلی بازان ایران موفق شدند در دو ست پیاپی حریف تایلندی خود را شکست دهند و به مرحله نیمه نهایی تور جهانی تک ستاره بندرانزلی راه پیدا کنند.

در مرحله نیمه نهایی این رقابت ها نیز تیم های والیبال ساحلی ایران (الف) و ایران (ب) به مصاف هم خواهند رفت و تیم های ایران (ج) و قزاقستان (الف) رو در روی هم قرار می گیرند.

رقابت های تور جهانی تک ستاره والیبال ساحلی که از سه شنبه گذشته با حضور 23 تیم در قالب کشورهای اسلوونی، سوئد، نروژ، چک، ایتالیا، مالزی، عمان، تایلند، لهستان، روسیه، قزاقستان و ایران در مجموعه ورزش های ساحلی سیروس قایقران منطقه آزاد بندرانزلی استان گیلان آغار شده، روز جمعه با معرفی تیم های برتر پایان خواهد یافت.

7285/2007

انتهای پیام /*