به گزارش پارس نیوز، 

امروز و در ادامه رقابت‌های المپیک جوانان 2018 در بوینوس آیرس نگین آلتونی در وزن 59+ کیلوگرم در اولین دیدار مقابل "میشله فونسکا" از پورتوریکو به تساوی صفر بر صفر رسید.سپس در دومین مبارزه 5 بر یک از سد ساکورا ساواشیما از ژاپن دارنده طلای نوجوانان جهان و 2 نقره آسیا گذشت.

آلتونی در سومین مبارزه مقابل لائورا لیک از دانمارک یک بر صفر نتیجه را واگذار کرد و به عنوان نفر دوم گروه به دور نیمه نهایی راه یافت. وی در نیمه نهایی 4 بر صفر مغلوب آنیکا سلید از نروژ شد و به مدال برنز رسید.

در بخش پسران نوید محمدی در وزن 68+ کیلوگرم در اولین مبارزه مقابل سین مک کارتی از ایرلند با نتیجه ۵ بر ۲ پیرور شد. در مبارزه دوم 2 بر صفر مغلوب کیسی ساکیاما ژاپنی دارنده طلا و برنز آسیا شد. محمدی در سومین مبارزه یک بر صفر توماس کوزا از اسلواکی را برد و به نیمه نهایی راه یافت. محمدی در نیمه نهایی به مصاف بولوت از ترکیه رفت و در پایان محمدی با شکست نماینده ترکیه به فینال المپیک جوانان راه یافت. بولوت برنز جوانان جهان و برنز جوانان اروپا را در کارنامه دارد.

روز گذشته و در اولین روز مسابقات فاطمه خنکدار و مبینا حیدری مدال برنز کسب کردند و علیرضا فرجی دستش از رسیدن به مدال خالی ماند. هدایت تیم ملی پسران برعهده مهران بهنام فر است و سمانه خوش قدم نیز هدایت تیمملی دختران را برعهده دارد.

انتهای پیام/