به گزارش پارس نیوز، علیرضا جهانبخش، هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان وباشگاه برایتون که برای برگزاری دیدار تدارکاتی ایران و بولیوی در تهران حضور یافته بود، پس از حضور در انگیس، امروز ( پنج شنبه ) در تمرینات تیمش حضور یاقت.

او در دیدار شاگردان کی روش و فاریاس عملکرد خوبی داشت و به طور ثابت هم بازی کرد و گل اول یوزها را به ثمر رساند، در نیمه دوم تعویض شد و به انگلیس بازگشت. هافبک تیم ملی فوتبال ایران تا کنون موفق نشده عملکرد مطلوبی در تیمش داشته باشد و به جزء دیدار با وستهام در دیگر مسابقات نیمکت نشین بود و در فاصله کوتاهی برای تیم زیر 23 ساله های برایتون هم بازی کرد.

جهانبخش در تمرینات برایتون حضور یافت+ عکس

حال جهانبخش امیدوارست تا با درخشش در تمرینات بتواند برای دومین هفته متوالی در ترکیب کریس هیتن قرار بگیرد و مقابل نیوکاسل بازی کند.

دیدار تیم های برایتون و نیوکاسل در چارچوب هفته هشتم رقابت های لیگ برتر انگلیس، شنبه 28 مهرماه از ساعت 17:30 در زمین خانگی نیوکاسل برگزار می شود. درحال حاضر یاران علیرضا جهانبخش با کسب 8 امتیاز از 8 بازی در رده سیزدهم جدول هستند و نیوکاسل هم با هدایت رافائل بنیتز و تنها 2 امتیاز در رده نوزدهم قرار دارد.