به گزارش پارس نیوز، علی دایی در نشست خبری قبل از بازی استقلال اظهار داشت: فردا یکی از مهمترین و سخت ترین بازی هایمان را در پیش داریم. استقلال تیم خوبی است که طرفداران خوبی دارد. استقلال خوشبختانه یا متاسفانه هر 2 بازی قبلی خود را در مسجدسلیمان برده و نشان داده تیم خوبی است.

دایی تاکید کرد: استقلال مهره های خوبی دارد، کادر مربیگری بزرگی هم دارد ولی ما به فکر 3 امتیاز بازی هستیم. استقلال را خوب آنالیز کردیم  ولی متاسفانه چند بازیکن ما مصدوم هستند و نتوانستند با ما تمرین کنند. همین موضوع مقداری کار ما را از نظر بازیکن سخت کرده ولی با همه این شرایط به فکر 3 امتیاز بازی هستیم.بازیکنان ما انگیزه بالایی برای برد دارند.

وی در خصوص اینکه آیا فردا به ترابی به خاطر حضور در تیم ملی استراحت می دهد یا خیر، گفت: ما به کسی استراحت نمی دهیم. او با ما روز گذشته و امروز تمرین کرده و اگر لازم باشد از بازیکنانمان استفاده می کنیم.

دایی در خصوص اینکه در غیاب ملی پوشانش چگونه تمرین می کردند گفت: ما چند مصدوم داشتیم و چند نفر هم در تیم ملی بزرگسالان و امید بودند. برخی روزها با 16 نفر تمرین می کردند. با این حال فردا فقط برد می خواهیم و مطمئن باشید بازی خوبی از سایپا خواهید دید.

سرمربی تیم سایپا در خصوص کیفیت زمین تختی گفت: زمین تختی اصلا خوب نیست و متاسفانه باید در این زمین بازی کنیم. ما نمی توانیم به خاطر مسائل امنیتی در اکباتان بازی کنیم و بازی در چمن تختی در کار هر دو تیم تاثیر خواهد گذاشت. تیم ما روی زمین بازی می کند و شاید همین موضوع کیفیت کار ما را سخت کند.

وی در خصوص غایبان تیمش گفت: رضا علیاری، سارفو روز گذشته مصدوم شده که هنوز مشخص نیست بازی کند. همچنین سلطانی مهر را در اختیار نداریم. رمضانی چند روز پیش مچ پایش در تمرین پیچید و چند روز با ما تمرین نکرده است. صادق بارانی تازه به ما اضافه شده و شاه علیدوست هم به تازگی به تیم برگشته است. امین حاج محمدی هم دقیقا این شرایط را دارد. با همه این شرایط و کمبودهایی که در خط دفاع داریم امیدوارم بازی خوبی انجام دهیم و به برتری برسیم.