به گزارش پارس نیوز، شنیده ها حاکی از آن است که باشگاه پرسپولیس تهران با پرداخت مبلغی نزدیک به 5 میلیارد تومان از دارایی هایش به حساب بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به دنبال دریافت ارز ثانویه است تا بتواند مبلغی از قرارداد بازیکنان و کادر فنی خود را پرداخت کند.

گفتنی است باشگاه پرسپولیس پس از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی خود گریبان گیر مشکلات مالی فراوانی شده بود ، حالا اما حمیدرضا گرشاسبی مدیر عامل این تیم در تلاش است تا با برگزاری 3 جلسه حول محور دریافت ارز این مشکل را برطرف کرده تا بتواند از اعتصاب های احتمالی بازیکنان این تیم در روزهای آینده جلوگیری کند.

با این مبلغ واریزی تیم فوتبال پرسپولیس مبلغی نزدیک به 625 هزار دلار دریافت خواهد کرد و با این مبلغ می تواند نزدیک به نیمی از مبلغ پرداختی های خود به کادر فنی 4 نفره کروات و 3 بازیکن به نام های بشار رسن ، گادوین منشا و بوژیدار رادوشویچ را پرداخت کند.

با پرداخت این مبلغ بی شک اعتماد به نفس بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس تهران برای حضور برابر تیم السد قطر در دیدار برگشت لیگ قهرمانان آسیا 2018 افزایش یافته و می تواند دلیلی برای موفقیت بازیکنان این تیم باشد.