به گزارش پارس نیوز، وحید بیات لو در نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس و نود ارومیه در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال باشگاهی کشور در سالن کنفرانس سازمان لیگ فوتبال گفت:  باید در ابتدای صحبت هایم به پرسپولیس تبریک بگویم که با وجود مشکلات فراوانی که داشته است توانست عملکرد خوبی در لیگ قهرمانان آسیا داشته باشد.

سرمربی تیم نود ارومیه درباره مشکلات فصل جاری این تیم اظهار داشت: بخاطر مشکلات مربوط به نقل و انتقالات در هفته اول نتوانستیم حاضر شویم و تیم ما برای اینکه در رقابت ها باقی بماند درست شب قبل از بازی سوم شکل گرفت. سعی کردیم ساختار دفاعی را درست کنیم.

وی افزود: مشکلات مالی سختی داشتیم و با کوله بازی از مشکلات آنها را حل کردیم. باشگاه ما از سال نود که آکادمی فوتبال بود تاسیس شد و در شرایط کنونی فعلی قرار گرفته است. فردا محصولات همین آکادمی را در آزادی خواهیم دید. می خواهیم از حیثیت فوتبال آذربایجان دفاع کنیم.

بیات لو درباره مدرک مربیگری خود و شرایط تیمش برای بازی در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: مدرک B آسیا را دارم. چند نفر از بازیکنانمان سابقه بازی در لیگ یک را دارند. ما سعی کردیم بازیکنان خود را از لحاظ روحی آماده کنیم. تیم های خارجی هم شرایط سختی در ورزشگاه آزادی پیدا می کنند.

وی در پایان گفت: مسئولان استانی برای مشکلات مالی در زمینه اسکان تیم خیلی کمک کردند تا حالا بتوانیم به تهران بیاییم و با پرسپولیس بازی کنیم.