به گزارش پارس نیوز، 

تیم پرسپولیس در مرحله یک شانزدهم جام حذفی روز پنجشنبه ساعت ۱۸ در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم نود ارومیه می‌رود. این در حالی است که طبق برنامه پرسپولیس باید روز جمعه در هفته نهم لیگ برتر با پیکان بازی می‌کرد اما شاگردان برانکو روز سه‌شنبه آینده در بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا میزبان السد قطر است و به همین دلیل و به خواست برانکو ، پرسپولیس یک بازی نسبتا سبک با تیم دسته اول ارومیه در جام حذفی انجام می‌دهد.

با این حال سرخپوشان هنوز باخت مقابل تیم دسته دوم قشقایی شیراز در جام حذفی را فراموش نکرده‌اند! قطعا اگر شاگردان برانکو این تیم تازه لیگ دسته اولی شده را از پیش بازنده بدانند دچار مشکل خواهند شد. نود ارومیه در ابتدای حضورش در لیگ یک در سه بازی ۱۰ گل دریافت کرده بود اما اکنون ۴ هفته است که این تیم در لیگ نباخته است. و اولین بردش را هفته گذشته دشت کرد. بازیکنان ارومیه اکثرا جوان و جویایی نام هستند و با انگیزه‌ای مضاعف مقابل پرسپولیس قرار خواهند گرفت. 

روی کاغذ پرسپولیس یک بازی تمرینی و دستگرمی قبل از السد خواهد داشت و به همین خاطر هم برانکو از این بازی استقبال کرده اما اگر بازی گره بخورد و تیم نود ارومیه خالق شگفتی شود همه چیز بهم می‌ریزد! اگرچه احتمال رخ دادن چنین اتفاقی بسیار کم است اما فوتبال ورزشی غیرقابل پیش‌بینی است.

برنده این مسابقه در مرحله یک هشتم باید به مصاف سپیدرود رشت برود. 

انتهای پیام/