به گزارش پارس نیوز، 

فاریاس بعد از شکست ۲ بر یک مقابل ایران در دیداری دوستانه در نشست خبری گفت: بازی خوبی بود  تیم ملی ایران بسیار قدرتمند است. این بازی برای ما  خوب بود. تیم من مسافرت طولانی داشت. ما نیاز داریم که بازی کنیم تا پیشرفت کنیم. دقیقه به دقیقه بازی ما مقابل ایران بهتر شد.

وی در مورد اینکه بهترین بازیکن ایران کدام بود: گفت همه بازیکنان خوب بودند و پرس خوبی انجام دادند و من فکر می‌کنم که ایران یکی از بهترین تیم های آسیاست.

فاریاس افزود: بازی در تهران برای هر حریفی سخت است. ما هم شرایط ویژه ای داشتیم و ابتدا به میانمار رفتیم و بعد یک سفر طولانی به تهران داشتیم و فشار زیادی را در این دو سفر تحمل کردیم با این وجود بازی خوبی بود و یک مسابقه در سطح بالا بود. ساختن تیم بولیوی یک پروسه جدید است. با بازیکنان جدیدی که به این تیم اضافه شده‌اند. بازیکنانم در این مسابقه خوب بودند و تجربه بین‌المللی خوبی برای آنها بود.

وی در مورد تفاوت تیم های آسیایی گفت: کیفیت این تیم ها باهم متفاوت است همانطور که سبک و روش بازی‌های تیم های آسیایی متفاوت است. تیم ملی ایران یکی از تیم های خوب آسیاست همانطور که شرایط آنها برای آماده سازی متفاوت است. سطح آماده سازی تیم های آسیایی بسیار خوب است و قطعا حضور در تورنمنت آسیا مثل جام ملت ها بسیار سخت خواهد بود.

انتهای پیام/