به گزارش پارس نیوز، سیروس دین محمدی، درباره اینکه با گذشت 8 هفته از مسابقات فصل جدید لیگ برتر بازیکنان خارجی نتوانسته‌اند انتظارات را برآورده کنند، اظهار داشت: نمی‌توان اینطور برخورد کرد که نتایج را بر گردن این سه بازیکن انداخت، زمانیکه تیمی ببازد این را همه می‌دانند که تمام تیم مقصر هستند. اگر تیم ببرد هم همینطور.باید یک مقدار منطقی فکر کنیم، بازیکنان خارجی استقلال ضعیف هستند و شکی در آن نیست و این نظر من است. روی هم رفته اگر حساب کنیم استقلال از نظر فنی شباهتی به فصل گذشته ندارد و آن هم به دلیل جدایی بازیکنان کلیدی است که در تابستان رفتند.

 

او ادامه داد گفت: در راس کار کسانی که می‌خواستند بازیکن جذب کنند خیلی ضعیف عمل کردند چون مشاوره خوبی نداشتند و مدیر فنی نبود که بازیکنان را رصد کند. یک سری بازیکنان شانسی به استقلال آمدند و یک سری هم مصدوم بودند. به هر حال مدیریت هم تغییر کرده و باید منتظر باشیم که گروه جدید بعد از نیم فصل چه ایده‌ای به کار می‌برند تا استقلال را موفق کنند.

 

مهاجم اسبق استقلال تهران درباره حدث و گمان‌های دستیاری مجتبی جباری در کادرفنی  استقلال اظهار داشت: مجتبی بازیکن خوبی بوده و خبر ندارم که در کلاس‌های مربیگری شرکت کرده یا نه ولی کمک کردن به شفر شرایط خاص خودش را دارد. اولا باید یک مقدار تجربه داشته باشی و دوما کادر کرده باشید تا به شفر کمک کنید. شاید مجتبی از شفر کار یاد بگیرد اما نمی‌تواند به او جاهایی که کمک نیاز دارد، کمک کند. این واقعیتی است که باید قبول کنیم جباری باید اول دوره‌های مربیگری را به خوبی پشت سر بگذارد و در رده‌های پایه کار کند بعد بتواند در کادرفنی حضور داشته باشد. اگر الان جباری به کادرفنی اضافه شود و استقلال نتیجه نگیرد او این وسط می‌سوزد و خراب می‌شود. مربیگری را اگر از پایه‌ها مانند اکثر سرمربیان شروع کند بسیار خوب می‌شود.

 

دین محمدی درباره توهین میک مک درموت، دستیار کارلوس کی روش به حمید استیلی اظهار داشت: حمید استیلی با گلی که به آمریکا زد یک شبه 80 میلیون نفر را خوشحال کرد. بعد این سرمربی که نمیشناسمش  چنین اظهار نظری می‌کند. اعتقاد دارم کسی که در این باره صحبت می‌کند باید شناختی داشته باشد، او باید توجیه شود درباره چه کسی صحبت می‌کند. استیلی یکی از اساطیر فوتبال ایران است و در قلب مردم جا دارد. سال‌هاست او را می‌شناسم و شناخت کامل از او دارد. ما بازیکنان سال 98 بسیار از این اتفاق ناراحتیم و انگار به همه بازیکنان آن دوران توهین شده است. ان شاء الله که عذرخواهی کند و این ماجرا به پایان برسد.