به گزارش پارس نیوز،  تمرین صبح امروز آبی پوشان از ساعت ۱۱:۳۰ در مجموعه ورزشی صنایع دفاع برگزار شد. مارک نیو مایر، الحاجی گرو و فیلیپ که برای تمدید ویزای کارشان به کیش سفر کرده و روز گذشته در تمرین حضور نداشتند، صبح امروز در کنار دیگر بازیکنان در تمرینات گروهی حاضر بودند.

فرشید اسماعیلی که دوران مصدومیتش را سپری می کند، امروز هم با لباس شخصی در تمرین حاضر شد و دقایقی با شفر صحبت کرد. طارق همام هم که چند روزی در تمرینات غایب بود، امروز در بازگشت به تمرین ابتدا لحظاتی با سرمربی استقلال به گفتگو نشست سپس در تمرینات گروهی حاضر شد.

قبل از شروع تمرین، وینفرد شفر دقایقی با بازیکنانش صحبت کرد. پس از صحبت های او، بازیکنانی که روز گذشته مقابل منتخب آکادمی استقلال به میدان رفته بودند، ۳۰ دقیقه ریکاوری کردند. سایر بازیکنان هم پس از گرم کردن به مرور کارهای تاکتیکی و تکنیکی پرداخته و سپس یک فوتبال درون تیمی را انجام دادند. دروازه بان های استقلال هم زیر نظر اشکان نامداری تمرینات ویژه ای را برگزار کردند.

تمرین آبی پوشان پس از ۸۰ دقیقه به پایان رسید و این تیم جهت دیدار برابر سایپا تمرینات خود را در روزهای آینده ادامه خواهد داد.

تیم فوتبال استقلال تهران روز جمعه ۲۷ مهرماه از هفته نهم لیگ برتر و از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه تختی میهمان سایپای تهران خواهد بود.