به گزارش پارس نیوز، 

کاپیتان 27 ساله تیم فوتبال السد قطر در گفتگو با سایت «گل» درباره میزبانی کشورش در جام جهانی 2022 ، رویای بازی در جام جهانی به همراه تیم ملی قطر، و همچنین بازی برگشت السد برابر پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا توضیحاتی داد.

الهیدوس اگرچه در گذشته در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا موفق به کسب عنوان قهرمانی شده است، اما می خواهد دوباره این جام را ببرد.هر چند که تیمش دربازی رفت یک بر صفر برابر پرسپولیس تن به شکست داد.

کاپیتان السد درباره بازی برگشت برابر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی گفت:"ما می دانیم که برابر پرسپولیس و طرفدارانش قرار خواهیم گرفت. این کار آسانی نیست، اما ما به آسانی تسلیم نخواهیم شد. ما برای رسیدن به موفقیت سفر طولانی داشته ایم و برای آنها کسب پیروزی آسان نخواهد بود. ما سعی خواهیم کرد بهترین بازی خود را به نمایش بگذاریم تا به فینال برسیم. بازی در فینال لیگ قهرمانان رویای هر بازیکنی است. کسب جام قهرمانی یک رویا است و من می خواهم دوباره آن را داشته باشم. "

هیدوس تمام دوران حرفه ای خود را در السد سپری کرده،او در کنار بازیکنان بزرگی مانند رائول رئال مادرید و ژاوی هرناندز بارسلونا بازی کرده است که هنوز هم در باشگاه است.

او گفت: "من برای یکی از بزرگترین باشگاه های آسیا بازی می کنم و خوشحالم که در این تیم هستم. اگر پیشنهاد خوبی برای بازی در خارج از کشور وجود داشته باشد قطعا آن را بررسی خواهم کرد اما من خوشحال هستم که نماینده السد هستم."

کاپیتان افزود: "بازی با ژاوی مطمئنا برای من خوب است. قبل از او با رائول بازی کرده ام، اما ژاوی در سطح دیگری است.

شیوه ای که او بازی می کند، حرکت می کند، فکر می کند و انگیزه ای که او ارائه می دهد، متفاوت از هر بازیکن دیگر است. اگر ما از ژاوی یاد نگیریم، بازیکنان بسیار بدی هستیم. امیدوارم وقتی که او در آینده بازنشسته می شود، یکی از مربیان ما شود تا بتوانیم از او بیشتر و بیشتر یاد بگیریم."

انتهای پیام/