به گزارش پارس نیوز، ماجرای پرتاب پیراهن و شوت کردن بطری‎های آب توسط بغداد بونجاح بعد از پایان بازی اخیر مقابل السیلیه که با نتیجه ۲-۲ به پایان رسید، سر و صدای زیادی به پا کرده است. گفته می‌شود این اتفاق که به نوعی بی‌احترامی به پیراهن باشگاه السد بوده، آقای گل فعلی لیگ قهرمانان آسیا و لیگ ستارگان قطر را با خطر محرومیت روبه‌رو کرده، اما تاکنون هیچ یک از مسئولان باشگاه السد و فدراسیون فوتبال قطر به این مسئله واکنشی نشان نداده‌اند.


همچنین گفته شد ژاوی هرناندز هافبک مشهور السد به خاطر مصدومیت زانو بازی تیمش مقابل السیلیه را از دست داده و در لیست این مسابقه نبوده، اما کادر فنی پرسپولیس اطمینان دارد بونجاح محروم نخواهد شد و ژاوی هم مقابل پرسپولیس بازی می‌کند. اعضای کادر فنی پرسپولیس یقین دارند باشگاه السد به خاطر اتفاقی که بونجاح در لیگ داخلی قطر رقم زده، او را از مسابقه فوق العاده حساس آسیایی‌شان مقابل پرسپولیس محروم نخواهند کرد چراکه همچنان به بازگشت در تهران امیدوارند و می‌خواهند دوباره طعم فینالیست شدن در لیگ قهرمانان و قهرمانی در این رقابت‌ها را بچشند.


همچنین مربیان پرسپولیس می‌گویند از آنجایی که سن و سال ژاوی هرناندز بالاست، او در این مقطع استراحت می‌کند تا برای بازی با پرسپولیس کاملاً آماده باشد و شاید اصلاً مصدومیتی در کار نباشد. بدین ترتیب آن‌ها منتظرند این دو ستاره السد را روز اول آبان در ترکیب اصلی ببینند و قطعاً دوباره برای مهار این دو مهره کلیدی حریف نقشه خواهند کشید. گفتنی است در بازی اخیر السد مقابل السیلیه عبدالکریم حسن مدافع کناری و ملی‌پوش این تیم هم به خاطر مصدومیت حضور نداشت که باید دید وضعیت او تا روز بازی با پرسپولیس چگونه خواهد بود.