به گزارش پارس نیوز، طارق همام بازیکن عراقى تیم فوتبال استقلال در حالى طى روزهاى گذشته با سفر به عراق و حضور در بازى دوستانه تیم سابقش به میدان رفت که این بازیکن ادعا کرده مسئولان استقلال با مطرح کردن مصدومیت او باعث عدم حضورش در تیم ملى عراق شدند و این موضوع در حالى مطرح مى شود که پزشک تیم و مدیران استقلال به طارق اعلام کرده بودند به دلیل آسیب دیدگى نیاز به استراحت زیادى دارد.

به هر ترتیب طارق زیر نظر پزشک تیم ملى براى تیم سابقش به میدان مى رود تا نشان دهد آسیب دیدگى ندارد و به نوعى ادعاى استقلالى ها مبنى بر آسیب دیده بودنش را تکذیب کند.

بازیکن عراقى آبى پوشان این روزها تمرم فکر و ذهنش این است که مسئولان استقلال در زمینه مصدومیت با او رو راست نبودند و به نوعى در نظر داشتند او را مصدوم جلوه دهند تا براى تیم ملى عراق بازى نکند و در نهایت با بازگشت به تهران براى استقلال به میدان برود.

با این وجود طارق پس از بازگشت از عراق طبق ادعاى مدیران استقلال باید پاسخگوى رفتار غیر حرفه اى و بازى براى تیم سابقش در کمیته انضباطى باشد.

آغاز تمرینات استقلال در غیاب شفر

بازیکنان تیم فوتبال استقلال در حالى دور جدید تمرینات خود را براى رویارویى مقابل سایپا در هفته نهم رقابت هاى لیگ برتر از فردا از سر خواهند گرفت که شفر در این تمرین غیبت دارد.

شفر به دلیل حضور در کنار خانواده اش نمى تواند در تمرین عصر روز جمعه هفته جارى تیمش شرکت کند و وى باید از روزهاى آتى پیگیر تمرینات استقلالى ها باشد.