به گزارش پارس نیوز، 

از جاکارتا، بعد از ثبت پنجمین مدال طلا در پنجمین مسابقه شنا به نام شاهین ایزدیار، قبل آن که فرصتی برای سرد کردن بدنش به دست بیاورد، با او به گفت و گو پرداختیم. شاهین گفت: «مسابقه بسیار سختی بود. 50 متر، کمتر از 30 ثانیه طول می کشد و همه ورزشکاران حاضر درآن ممکن است بتوانند صاحب قهرمانی شوند که این موضوع، کار را برای صاحبان رکورد نیز سخت می کند.»

ایزدیار در مورد اینکه چرا نتوانست در این ماده، بار دیگر رکوردشکنی کند، افزود: «بله، متاسفانه موفق به این کار نشدم زیرا هنوز بیماری سرماخوردگی مرا آزار می دهد و قدرت و سرعتم را پایین آورده است اما با این حال، خدا را شکر می کنم که توانست م 5 مدال طلا به دست بیاورم. این بهترین اتفاق ممکن بود که با وجود بیماری و رقبای سختی که داشتم، به این هدف رسیدم.»

شاهین در خصوص رقابت فردا در روز پنجمین مسابقات شنای پاراآسیایی در ماده 400 متر آزاد، اضافه کرد: «در این رقابت، بهترین رکورد ممکن متعلق به شناگر قزاقستانی است اما من تلاشم را می کنم که بتوانم او را شکست بدهم. البته این را هم بگویم که چون دو روز پشت سر هم دو ماده سخت را باید پشت سر بگذارم، شاید انرژی ام را برای هر دو شنا ذخیره کنم. به هر حال طلای فردا برای من 50 – 50 است.»

این شناگر طلایی کشورمان در نهایت به شوخی با تعداد طلاهایش پرداخت و گفت: «البته خودم هم دوست دارم به خاطر پرسپولیس صاحب 6 مدال طلا شوم نه 7 مدال!»


انتهای پیام/